Yer imleri

Pas

Alternatif isimler: Pas

Atıcı unsurlara sahip Rust hayatta kalma simülatörü. Bu oyunu PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler ayrıntılı ve inanılmaz derecede gerçekçi. Seslendirmeler kaliteli, müzikler hoş ve kıyamet sonrası dünyanın atmosferini iyi tamamlıyor.

Bu oyunda, her adımınızın son adımınız olabileceği, misafirperver olmayan bir adanın sakinlerinden biri olacaksınız. Her şey size karşı olacak; bitki örtüsü, fauna ve diğer oyuncuların çoğu. Aynı zamanda burada birçok macera ve ilginç görev sizi bekliyor.

Geliştiriciler, yeni başlayanlara, kontrolleri ve oyun mekaniklerini anlamalarına yardımcı olacak açık ipuçları vererek oyuna yardımcı oldu.

Başlamadan önce kullanışlı bir düzenleyicide bir karakter oluşturun ve ona bir isim bulun.

Oyun sırasında yapılacak çok şey var:

  • Oyun dünyasını keşfedin
  • Hayatta kalmak için ihtiyacınız olan araçları yaratın
  • Güvenli hale getirmek için konut ve savunma yapıları inşa edin
  • Ana karakterin becerilerini geliştirin ve böylece hayatta kalma şansını artırın
  • Kendi silahlarınızı ve zırhınızı bulun veya yapın, böylece seyahat ederken kendinizi diğer insanlardan koruyabileceksiniz
  • Dost oyuncularla ittifaklar kurun ve ticaret yapın

Bu liste Rust PC'de yapacağınız ana aktiviteleri içermektedir. Ama aslında oyunda sizi uzun süre meşgul edecek daha da fazla ikincil görev var.

Başlamak kolay olmayacak, karakteriniz yabancı bir yerde ve envanterinden çıplak çıkacak ya da elinde sadece bir meşale ve bir taş olacak ama daha da ilginç.

Rust uzun zaman önce, yani 10 yıldan fazla bir süre önce çıktı, oyunun modası geçmiş olduğunu düşünmeyin. Proje, varlığı boyunca her biri gelişmiş grafikler, sakinlerin yaşadığı yeni dünyalar ve tüm oyuncular için daha fazla fırsat getiren 375'ten fazla güncelleme aldı. Bu nedenle Rust'u şimdi oynamak, yayınlandığı günden çok daha ilginç. Proje terk edilmedi ve hala geliştiriciler tarafından aktif olarak destekleniyor.

Oyun, uzun mesafeler kat edebileceğiniz geniş bir demiryoluna sahiptir.

Olasılıklarınız sınırlı değil, diğer hayatta kalanlarla ittifaklar kurun ve birlikte şehirler ve üsler inşa edin, bunlardan istediğiniz kadar olabilirsiniz, sayıca sınırlı değilsiniz. Dikkatli olun, diğer oyuncuların çoğu düşmancadır ve özellikle de daha az silahlıysa karakterinize saldırabilir.

Marketlerde gereksiz eşya ve ekipmanları satıp, aldığınız parayla ihtiyacınız olanı satın alın.

Oyunun sizi götüreceği dünya sadece tehlikeli değil aynı zamanda çok güzel. Rust'ta çok sayıda pitoresk gün batımı ve gün doğumu görecek ve ayrıca seyahat ederken doğayı hayranlıkla izleme fırsatı bulacaksınız.

Rust'u indirip yüklemek yeterli değil; oyun boyunca istikrarlı ve hızlı bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Rust bedava indirme maalesef mümkün değil. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret ederek satın alın.

Kıyamet sonrası bir dünyada kendi rahat evinizi yaratmak ve bir efsane olmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more