Yer imleri

S4 League

Alternatif isimler: S4, C4

Online oyun S4 League & ndash; o atıcı ve büyük anime grafikleri bir kombinasyonudur. Seni çarpıcı muhteşem grafikler ile sıradışı shooter karşılaştığınızda, bu oyun tam size kayıtsız terk etmeyeceğim bu nedenle eminim.

Eğer gezegenin farklı köşelerinde oyuncular ile kendi mücadele etmek mümkün olacak demektir dünyasında, tüm sunuculara erişimi olacaktır.

S4 League Online kendi benzersiz karakter yaratmak için bir şans verir. Oyun mağazasında, aralıktaki serin şeyler ve kıyafet, silah ve aksesuar yüzlerce vardır. Ayrıca erkek ve kadın karakter ve ndash arasında seçim yapmak saç ve yüz ifadeleri varyasyonları çeşitli satın alabilirsiniz; çok basit benzersiz bir karakter yaratmak. Will hiç tarzı bir tetikçi veya S4 League yetenekli bir yetişkin yakışıklı anime karakteri, her şey mümkündür.

Eğer ekipiruesh sonra

karakter maçlarda katılmak mümkün olacak. & Nbsp;

Bu oyunun birleşimi, size oynamak istediğiniz modu seçebilirsiniz. İşte örneğin, onların dövüş ve atış becerilerini göstermek zorunda kalacak Touchdown, modunda, ana görev topu master ve düşmanın kapılarına göndermek olacaktır. Ya da, örneğin, acımasız ve nefes kesen mod Deathmatch, nereye stratejik ve dövüş becerilerini göstermek gerekecektir oyuncuların yıkımı için. & Nbsp;

kaçmak ve onun takipçilerinden gizlemek zorunda belirli bir süre için Chaser modu. Ben Reaper kendini devam ediyor, özellikle bu kadar kolay olmadığını sizi uyarır. Eğer klasik tetikçi tercih Ama eğer, S4 League Çevrimiçi size kendi yolunda her şeyi yok robotlar karşı savaşta yeteneklerinizi göstermek çarşı modu sunuyor. Burada düşman binlerce karşılamak ve onları yok etmek için yola, 3 boyutlu ölçüm dolaşmak zorunda. Buna ek olarak, mükemmel beceri ve ultra hızlı refleks stratejik fikirler istenecektir.

Eğitim ve yarı otomatik plazma kılıç, stokta 15 hayatını geliştirmek iki beceri ve:

S4 League size atıcı ve anime artı oyuna girerken içerecek yeni gelenler bir dizi alacaksınız dünyasına dalmak için fırsat verecektir oyunda Ol 30 adet, hem de bir ceket ile sıradan bir pantolon.

S4League go anime grafik ve ndash oluşturulan; Çalıştırmak ne zaman, atlama ateş ve karakter yakışır sinek! Sadece popüler çizgi roman kahramanları gibi. Yeni stil grafik hala bir çaylak bile, kalite hareketleri ve kusursuz karakter sahneleri sağlayacaktır ve bu online S4 League ilk adımdır.

serin özelliklerinden biri S4 League oynayan videoyu destekleyen herhangi bir bilgisayar üzerinde olabilir olmasıdır.

Yolda profesyonel oyuncuların binlerce tanışmak ve unvanını haklı zorunda iyi oyuncusu unvanını elde etmek. & Nbsp;

, Online S4 League Katıl klana katılmak ve numaralı birçok anime oyunları ve atıcılar arasında biri haline!

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more