Yer imleri

sabotajcı

Alternatif isimler: sabotajcı
2009 yılında oluşturulan ve serbest bir oyun, Pandemic Studios ve Electronic Arts.

Oyun oyun oyun ve eylem özgürlüğü ünlü oyun GTA çok benzer ciddi etti. Böylece, Naziler tarafından işgal edilmiş tüm oyun dünyası, gri tonlarında ekranda belirir, ve oyunda ana karakter geçerken, çeşitli alanlarda çeşitli görevleri tamamlayarak, ölçüde - oyun dünyadaki tüm renkleri ile boyanır. Bunun için çok önemli bir modu başarıyla Saboteur oynayabilir - stealth modu. Sonuçta, ana karakteri olmadan kendi görevlerini gerçekleştirmek mümkün değildir gizleme değil, maskeli değil, bir Nazi üniforması giyinmiş değildir. Saboteur oyun Paris ve varoşlarda gerçek dünya oyun alanlarında görevleri gerçekleştirmek için olanak sağlar - Eyfel Kulesi yakınında, bu yüzden Arc de Triomphe, Sacre Coeur, Madeleine Kilisesi ve § Ve olaylar Saarbrücken ve Le Havre açılımı.

Eğer Saboteur indirmek için karar eğer

Bu durumda, oynamaya başlamak, bir hikaye ve yan görevleri olduğunu öğreneceksiniz. Onlar oyun gitmek gerekir, ama kendi hedeflerini ve ücretsiz oyun seçebilirsiniz. Bu tür hedefleri gözetleme kulesi, bu nedenle zırhlı araç, uçaksavar silahları, benzin istasyonları, generaller ve ile ileti vb Ana karakteri hala fark ederseniz - kaygıya da orada dahil edilecektir. Oyun beş farklı alarm seviyesi vardır. Örneğin, kaygı düzeyinde ilk oto ve moto-devriye görünür, ve anksiyete beşinci seviyesi düşük seviye uçuşta zulme uğramış bir kahraman kabuklu savaşçıları aramak için bağlantı anlamına gelir.

Bu nedenle SS askerleri, Wehrmacht askerleri Donanma askerleri Gestapo Terör şirketi asker ve: Eğer internet Saboteur videoyu sorarsanız

, sen oyun şu rakipler içerdiğini bileceksiniz

Oyun belli silah sınıflara ayrılmıştır. İşte orada ve tabancalar ve makineli tüfekler ve bomba atar ve av tüfeği ve bu yüzden vb Oyuncular aynı anda ateşli herhangi iki tip donatmak için izin verilir. Az kırk türler oluşturuyor Saboteur makine, mevcut konvansiyonel silahlar dört ana sınıfa ayrılır yanında. Eğer yarım parça, ya da herhangi bir zırhlı araç almak istiyorsanız, o zaman garaj kendinizi sürücü gerekir. Sonra elden götüreceğim. Saboteur tankları olduğunu. Onlarla en kısa sürede bu tehlikeli oyun dünyasına PC'nizde ve dalış üzerinde bu oyunu yüklemeniz olarak karşılamak mümkün olacak.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more