Yer imleri

Kutsal

Alternatif isimler: Kutsal

Sacred - RPG tarz fantezi bilgisayar rol yapma oyunu. Ascaron Alman merkezli üretici, yaşama oyunları Kutsal bir dizi getirdi, Karanlıklar Prensi tercüme. Oyun ilginç ve heyecan verici. Sen çok zorlanma varsa veya stratejik savaşlar tüm zinciri kurmak yok. Bu seyahat ve tam araştırıyor güvenlidir.

Oyunun bu inceleme okuma bitirmek için nasıl, size Kutsal videoları ve ekran görüntüleri görüntülemek için öneriyoruz. Ve sonra oyun Kutsal siteyi indirebilirsiniz.

Kutsal oyun size kurgu dünyasını keşfetmek için bir fırsat sağlar. Sen Sacred evreninde, kıtada, Ankara oynayacağız.

Sonra önerilen seçeneklerin karakter için bir seçim var:

• Gladiator;

• Battle Mage;

• Orman Elf;

• Karanlık Elf;

• Serefima;

• Vampiressa.

Gladiator - melee savaşlarda iyi. Silah her türlü ile baş edebiliyor.

Battle Mage - sihirli ana silah değil, aynı zamanda kılıç, asaları, değnek, vs iyi bir komut vb Seçmek için değil başlayanlar tavsiye. O sadece kullanan bir silahı var.

Orman Elf - Yeni başlayanlar için iyi. Bu sadece uzun mesafelerde mücadele temsilcisidir. Sihirli elfler ve bir yay ve yaylı tüfek ile sadece en iyi yakın mesafeden çekim kullanın.

Knight - melee savaşçı. Karanlık elfler ve zehir gücünü kullanır. Çok ilginç ve güçlü bir karakter. Sadece kendi kullanımı için silah vardır.

Serefima - mistik melek varisi. Göksel büyü ve kılıç iyi bir komuta, okçuluk kullanır.

Vampiressa - bir iki. Gün ışığında - güçlü bir savaşçı, ve geceleri - Güçlü bir vampir. Eğlenceli bir karakter.

Kim oyun Kutsalın Sen sadece seçim onu ​​oynayacağız. Zamanla, her karakter deneyebilirsiniz.

Karanlıklar Prensi Oyunu başından belli becerileri sizin karakterler sağlar. Oyun boyunca, düzeylerini yükseltmek, sen becerilerini yükseltebilirsiniz.

Bölgeler - Ankara kıtanın haritasını parçaya bölünür. Yani sözde yürüyüş için büyük bir genişlik ile sunulmaktadır.

Oyun Karanlıklar Prensi Kutsal denir boşuna değildir. Bu oyun bir prehistoryasını olduğu ortaya çıkıyor. Ve her zaman olduğu gibi, burada kötü niyetli kahramanlar, daha sonra niyetlerini çevirmek geliyor. Bunun için cezayı ayı. Sürgünde yılında tekrar güçlenen ve kötülüğü yerleşmek için dünyaya gider. Biz shaddara bahsediyoruz.

Sizin karakter görevlerin performansında her türlü gayreti gerekir.

Emin ki zaten ilgisini oyun Kutsal. Renkli dünyasına yayılmasına dolaşıp daha eğlenceli bir şey yoktur. Iyi kalitede burada programı sonra, tüm kartlar çalıştı. Ve müzik de sadece oyunun kendisi rahatsız etmez, seçilir.

Devam etsin. Başarılı oynamak!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more