Yer imleri

Sacred 2

Alternatif isimler: Sacred 2
Gelişmiş yenilikleri tanıttı ile oyun yeni bir hikaye, yeni bir oyun var. Belki de bu bir kahraman beklentisiyle Ankara sakinleri kaos başlangıcından onları kim kurtaracak anlamına gelir. Melek Sacred 2 Fallen oyunun başında size sınıf seçmek karakteri ya dayanır hangi oyunun ilk sürümünden tamamen farklı Seraphim dışında önerdi: Serafim, High Elf, Dryad, Temple Guardian, Gölge Savaşçı, Engizisyon Mahkemesi ve Dragomag. Eğer karakter gider hangi yolu seçmeden önce ama bunun ötesinde çok önemlidir: Işık ya da karanlık yolu. Daha doğrusu bir tanrı seçmek gerekir: Lümen (Tanrı Işık) Forens (bilgelik ve felsefe Tanrıçası), Kybele (Doğa Tanrıçası), Testa (bilim Tanrı), Kuan (God of War) ve Kerr (Şer Tanrıçası). Lumen Forex ve Kibele ve Müfettiş'ten - - Darkness - Coeur Kuan ve Testa sen Seraphim'i seçerseniz, sadece Hafif mevcut yol olacaktır. Karanlık bir yolunu seçerken Buna göre, size tanrı Lümen seçeneğimiz yok, ve eğer Işık yolu, daha sonra Kerala. Burada eski çağlardan zaman bebeklik mistik güçler ve olaylar içine bölünmeye yol zaman iyi ve kötü.

Genel olarak, ana görevi, kendi işini yapmak becerilerini geliştirmek, toprakları keşfetmek ve tüm Ankara kaderini karar vermektir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more