Yer imleri

Saints Row 2

Alternatif isimler: Saints Row 2

Resmi sunum öncesi Oyun Saints Row 2 alışılmadık ötesinde skandal bir şey olarak görüldü. Adam canavar ya da yıldız pornografi endüstrisi Bayan Tera Patrick - provokatif klipler agresif Gerry Buse gösterdi kamuya sunuldu nasıl. Görünüşe göre, proje geliştiriciler, tüm güçleri olağanüstü bir şey yaratmak için dışarı atılır. Ve bugün bile bu iddia için hiçbir mantıklı, Saints Row 2 yaratıcıları amaçlarına ulaştılar - Proje burada az sevgili cetvel GTA, az zulüm, kışkırtıcı olaylar ve eylem nedeni taşır. İyi bir grafik ve oynanış serin olumlu genel izlenim tamamlıyor.

Saints Row 2 adet beş yıl ilk bölümünden sonra gerçekleşen olaylar anlatılmaktadır. Tüm kahramanı (oldukça hırpalanmış komadan çıkıyor gerçeği ile başlar, fakat böyle ilginç bir kravat, değil mi? ) Ve açıkça o gibi olmaz ne bir hapishane hücresinde hayatımı geçirmek kendileri için anlamak. Dikkatli plan ve bir gerçeklik kaçış yapmak - o hiçbir af vardır ve itiraz ücretleri umutları en iyimser olmadığı, çıkış biri olmaya devam etmektedir. Iki hesaplarında yöneten almak için tüm tanıkları ve iradesini öldürmek için - Bu beş yıl içinde koma kahraman becerileri kayıp olduğunu fazlalaştı.

Muhtemelen tahmin ve oyun başladığını olarak, Saints Row 2 yüklemeniz gerekir. Modern, yüksek hızlı internet ve torrent izci için ortak bağlantılar minimuma indirme sürecinin dağılımları azaltmak için izin - 10-15 dakika ve kişi oyunu test etmek mümkün olacaktır. Oyun infiltre, büyük ölçüde değişti koma kahramanı sırasında bu hayatı öğreneceksiniz. Otomobil ve evler çok daha zengin bakmaya başladı, ama bu en etkiler. En şaşırtıcı - sevilen ve saygı duyulan bir karakter çete neredeyse çöktü. Tabii ki, bu durum bizim kahraman uymayan ve o da kabul etti, tüm yollarla, güvenilirlik yükseltmek "Saints."

Saints Row 2 karakterin görünümünü seçerek başlatmak için oynamak gerekir. Diğer oyunlarda akranlarından önemli ölçüde farklıdır bu projede bu karakter editörü odaklanmak mümkün değildir. Sen "kendini altında" görünümü hemen hemen tüm ayrıntıları özelleştirebilirsiniz. Bir kelime, tüm bu oyun rahat ve keyifli yapabilir - Ayrıca, hatta kendi karakterini kurmak için özel yürüyüş ve jestler seçmek mümkün olabilir. Ilginç bir gerçeği isterseniz, hatta bir misyon ortasında, sizin kahraman dramatik görünüm ve hatta zemin değiştirmek mümkün olacak olmasıdır. Sarışın güzel Saints Row 2 misyonu gerçekleştirmek için, inan bana - bu mantığın yasalarına uygun olmayan bir şey. Bu tür nüanslar anlamlı durumu yatıştırmak olabilir.

Tehlikeli karşılaştığında büyük bir sayı bekliyor ne için hazır olun, siz arabanızı tyunningovat becerilerini geliştirmek ve araç artırabilir. Tüm bu ve daha Aziz Row 2 video römork uzaklaştırılarak ayrıntılı olarak tarif edilmektedir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more