Yer imleri

Saints Row 4

Alternatif isimler: Saints Row 4
Intihal varolan tüm büyük ölçekli projeler iyi -

Tüm istisnasız oyun Saints Row 4 biliyoruz. Yeni bölümü bile bir istisna olarak planlanmış değildir. Aksine - şimdi oyun Volition gelen Saints yaratıcıları orijinal tedavisinde GTA ve Prototip ilginç bir kombinasyonudur. Bu proje onun gibi, eşsiz bir bilgi tek gram taşımıyor gerçeğine rağmen. Dünyanın dört bir yanından gelen Oyuncular istediğiniz bir şey ödünç gelemez geliştiriciler, kapalı, hatta eleştirmenler Şapkalar oyunu tanımıyor, ama nedense farklı ve özel bir proje yapmak.

Diğer oyunlar klonlar Saints Row 4 ödünç unsurları gölgede bırakmak için çalışıyor gibi. Birisi Saints çılgınlık yalın bir mizah büyük bir anlam ya da tamamen gerçekçi bir atmosfer almaya çalışıyor iken. Öyle Bezbashenny projesi ciddiye alınması değil, aynı zamanda olumsuz o kadar imkansız tedavi edilemez. Ilginç iş ve büyüleyici metin görevler yavrularının Volition sürpriz varlığı (gerçi büyük miktarlarda) yeni bölümü. Ve farkında olmadan Matrix temel unsurları tarafından incelendi - bir şey söyleme, yeni oyun kalbine geldi.

Oyuna başlamak için Saints Row 4 indirmeniz gerekir. Muhtemelen bildiğiniz gibi, kurulum dosyaları torrent izci bağlantıları kullanmaktan zevk, özellikle oldukça hızlı her zaman bu projeyi indirilir. Dördüncü Saints yetki en üst seviyeye ana karakter kaldırdı arsa - şimdi kahramanı Amerika Birleşik Devletleri (ne fazla ne az, yerler, biz Saints Row 4 oyunda olması ne kadar sorumlu şimdi hayal bir başkan olarak sunulmaktadır? ). "Lider" de yürüme mesafesinde yer alır gibi yakın maiyetiyle - Cumhurbaşkanı arkadaş yönetiminde yer aittir. Ve, gibi, o, kutsal yasaları almak ve hukuk mektupla sadece rehberli insanlığın kaderini, karar vermenizde yardımcı gerektiği gibi, ancak beklenmedik bir şey olur gidiyor.

Saints Row 4 pc yüzsüzce halk kaçırılan yabancıların işgali anlatıyor. Biz yabancılar Sayın Başkan istisnalar yapmazlar. Nedense yabancılar, tam olarak gerçek bir şehir gibi, modelin Stilporta devlet başkanı yerleştirilir - Sonra her şey daha da karmaşık ve anlaşılmaz. Ne bu belli değil başarmak istiyoruz. Ancak, Saints Row çeşitli misyonlar 4 yaparak onu anlamaya var.

sahne bir değişiklik, bazı yeni unsurlar eklemek için oyunun yaratıcıları izin verdi. Proje geliştiricileri daha onlar kendi üretimi önceki tüm oyunlarda yoğun sömürülen GTA, kavramından uzak ve fantezi yönünde gelişim yönünü değiştirmeye karar verdi. Eh, onlar iyi, özgün, bu kadar doğru, yeterince kötü var. Oyun Saints Row 4 video römork yenilikleri ve avantajları ayrıntılarıyla için özel hazırlanmış izlenebilir hakkında net bir fikir sahibi olmak.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more