Yer imleri

Saints Row: The Third

Alternatif isimler: Saints Row: The Third

Saints Row: The Third - sanatçısını Aziz Raw, tüm oyun için bilinen deli plak ilgili oyun. Yeni proje bile kombine tüm seleflerinin şok değerini aşmak için başarmıştır. Ciddiyetsizlik daima özellikli projeler GTA dayalı diğer oyunları klonlar arasında değişir. Oyun geliştiriciler SR özgünlük ile geldi ve hafif bir delilik için çocuklarına özel bir baharat vermek başardı. Uzun "çip" projesi, birçok oyun bir favori bir tür olmuştur.

Diğer "Like Saints Row» yoldaşları: Üçüncü pc yüksek özelleştirme var - hala oyuncular karakterinizin görünümünü seçebilirsiniz "tat". Ancak, bu kelime söyledi ve o kadar, ben müthiş hikayeyi söz için birkaç kelime alışverişi istiyorum. Bilinmeyen bir çete gitmişti çünkü oyuna gidiyor, sen, çok şaşıracaksınız. Şimdi aziz gerçek bir marka haline gelmiştir. Onların "marka" altında giysi ve Saints Row içeceklerin: üretmek bile bu adamların logoları ile Üçüncü araba yolculuğu - Ciddi daha! Fellows film yapmak için davet edilir. Genellikle hayatta olduğu gibi Ancak, aşırı şöhret bazı sorunları beraberinde getirmiştir. "Syndicate" güçlü bir çete üyeleri tarafından işgal küçük bir kasaba - açıklanamayan korkunç olaylar bir dizi sonra Stillporte azizler vardır.

Oyun başladı To

, daha önce olduğu gibi, bu Saints Row başlatmak için gerekli olacaktır: Üçüncü indir. Herhangi bir güvenilir torrent destek kol ve bir kaç dakika sonra şahsen azizler sizin için bu sefer hazırladığımız görebilirsiniz. Bir pişmiş, bu çok dikkat edilmelidir, ve tüm süre en veba, kanunsuzluk sırasında alem şöleni andıran - genel olarak, sıkılmış olmayacaktır. Saints Row Güncelleme: Dinamik oyun için tasarlanmış Üçüncü misyonu, ama esniyor tavsiye edilmez çünkü. Örneğin, görevlerinden birinde karakterler hayal camdan uçan uçağa gitmek gerekir, ya da, örneğin, bir nükleer reaktörün kalbine girer ve hatta zombi mücadele.

En çarpıcı NEDİR - projesi ilk misyonlar tarafından belirlenen bar tutmak için oyun boyunca yönetmek. Yani, çok dengeli ve uygun görünüyor. Yani Saints Row: The Third hiç güzel ve rahat oynayacak. Macera, planlanmış görevleri ve misyonları yanı sıra, yaşamın "normal oyun" sürpriz bir sürü bekliyor. Yani, benim boş zamanlarında karakter gayrimenkul etkinliğe girişme ya da en yakın rakipleri ile rekabet etmek mümkün olacak. Ve, tabii ki, mini-misyonları kimseyi iptal!

Oyunda mali sorunlar uzun bir süre için unutmak böylece

Ana kahraman, para kazanmak için bir kaç yeni yollar olacak. Üçüncü Video Trailer: Daha fazla bilgi ve projenin heyecan verici yeni yararları kitlelerin bir açıklama Saints Row çıkarılan açıklanmıştır. Kendiniz için görmek ve arkadaşlar ile paylaşmak zorunda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more