Yer imleri

Salem

Alternatif isimler: Salem, Salem
İsveç stüdyo proje Seatribe oluşturulur ve yayıncı Paradox Interactive. Oyun dünyasında açıkça tarihine vurgu hissettim. Eylem 17. yüzyılda gelişir. Giriş İngiltere'den New England sömürgeciler oldu. Kullanıcılar biri olarak onları hareket etmek zorunda kalacaklardır. Eğer ölüm gerisinde zaman, o zaman bu sonudur. Eğer Salem oynamaya devam etmek istiyorsanız, yeni bir kahraman ile sıfırdan başlamak zorunda kalacak.

Arka fantezi dünyasına gitmek için, PC'de Salem oyun istemcisini indirmek ve kurmak gerekir. Bu sürebilir Ama önce, bir hesap oluşturmanız gerekir. Sistem gereksinimleri gelince, onlar oldukça makul ve bir engel olmayacak.

Nerede Salem oyuna başlamak için? Eğer kendi evinizde gerekir her şeyden önce. Evinizde sahip olmak için, önce yere sözleşmeyi yürütmek gerekiyor. Bundan sonra, kaynakları hakkında düşünmek gerekir, ve ek araçları kazanmak. İkincisi ya satın ya da hazırlanmış olabilir. Tabii ki, tüm bu biraz zaman alır, böylece tamam olacak sanmıyorum. Bunu yapmak için, kaç gün için çalışıyoruz. Ama sonra bu emeğin meyvelerini güzel! Sen hayat gerçekten pahalı, sürekli tetikte olmak gerekir.

Prensip olarak, sosyal ilişkiler için oluşturulmuş bir platformdur. Oyuncular arasında çatışmalar gelince, burada bazı kurallar vardır. Böylece, sürekli böyle tuhaflık yapan bir oyuncu er ya da geç cezalandırılacak. Büyü kullanımını - bilmeniz gereken başka bir nokta var. Magic - iyi bir şey, ama sadece neden içinde.

Genellikle, özünde bir oyun Salem içinde - sürekli bir gelişme. Temelde ne oluyor oldukça gerçek ve doğal. Sadece dene - dökülmek istemiyorum!

 

Salem online kayıt