Yer imleri

Starcraft 2 Boşluğun Mirası

Alternatif isimler: Starcraft 2 Boşluğun Mirası, Starcraft 2 Nether'nin Mirası

Game StarCraft 2 Boşluğun Mirası: Tahliye stratejisi.

2015, çok oyunculu oyun ürünleri için üretken bir yıl. Onlara ve 10 Kasım'da yayımlanan geliştirici Blizzard Entertainment'ın boşluğu olan StarCraft 2 Void'in oyununa katıldı ve üçlemenin son serisi oldu.

V StarCraft 2 Void'in mirası, stratejik bir kampanya başlatmak için müşteri tarafından indirilebilir ve kurulabilir. Yabancı bir protossons ordusuna liderlik ederek ölümcül zerre ve terrana karşı koyacaksınız. İlk beş misyon tek oyunculu kampanyalarda gerçekleştirilecek ve sonunda arsaya alışacaksınız. Arkadaşlarla çevrili kavga, kartlardan birini seçerek ağ üzerinde küresel bir savaşa katılın.

Hikayede, eylemler Ayur gezegeninde ve temsil ettiğiniz hiyerarşik Artanis gezegeninde ortaya çıktı. Zerg gezegenine sinsice saldırdı. Bu yıllar önce oldu ve Aitos sakinleri protos'un sakinleri tek bir ulus olmaktan çıktı. Artanis, onları yeniden birleştirmek ve düşmanı yok etmek için Altın Armada filosunu buldu. Ayrıca, Kerrigan Sarah'ın dünyanın etkileyici bir sonunu oluşturma niyetleri olan Fallen Amun Zel-Naga'yı ortadan kaldırmasına yardım etmelidir.

Ordunun ve geminin mükemmelleşmesi için Artanis, periyodik olarak "Adun Mızrağı" amiral gemisine geri döndü. Ayrıca karakterlerle iletişim kurar, onlardan tavsiye alır ve yeni savaş fırsatları hakkında öğrendiği birimlerden haber alır.

Açılış kampanyasının amacı, dağınık kabileleri, Protosların büyüklüğünü yeniden canlandırabilen ve Amun’u tahrip edebilen güçlü bir orduya birleştirmekti. Fakat ilk olarak, oyunculara önde gelen kahraman Zeratul ve Tal Darim'in bulunduğu sığınağı, Amun'un yeniden doğuşunu ve açıkladığı kehanetin sırrını anlatan üç karanlık görevi “Karanlığın Önsezi” teklif edildi.

Bire bir

S kahramanları.

Pore indir StarCraft 2 Void Of Legacy ve evrenin genişliğini keşfederek oyunculara katılın. Ağ oyunu sırasında günlük turnuvaları otomatik modda geçirme şansına sahip olacaksınız. Bu, arenadaki StarCraft dünyasındaki en güçlü dövüşmek istediğinizi ve ardından rakibinize gücünüzü göstermek istediğinizi iddia ediyor.

Herkes yalnız bir uzay kurdu olmayı hayal etmez. Birlikte böyle şeyler yapabilirsiniz! Archon modunda, genel liderliğiniz altında korunması gereken bir üs ve iki rakip geliyor. İşi başarıyla tamamlamak için deneyimlerinizi paylaşın ve iş ortağınıza sözlü ve yazılı olarak yardım edin.

Ortak görev yürütme modunu seçerek, bir çift oyuncudan takım komutanı olacaksınız. Pek çok düşman olacak, ama Sarah Kerrigan, Jim Raynor ve hiyerarşisi Artanis'in deneyimi size yardımcı olacak. Hesabınızdaki deneyim seviyesi ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla yetenek ve birlik türü olacaktır.

StarCraft evreninde şu karakterlerle karşılaşacaksınız:

 • Artanis
 • Rohana
 • Vorazun
 • Reynor
 • Kerrigan
 • Karax
 • Zeratul

Kurulum parametreleri (oyun sistemi gereksinimleri)

StarCraft 2 Mac OS X 10 için Windows XP / 8 / Vista / 7 çalıştıran bir bilgisayarda Boşluk Mirası. 7 ve üstü. Şu anda, geliştiriciler aşağıdaki minimum gereklilikleri beyan ediyor:

 • PC: AMD Athlon 64 X2 veya Intel Pentium D
 • ATI Radeon X800 XT veya NVIDIA GeForce 7600 GT
 • Mac: Intel Core 2 Duo
 • ATI Radeon HD 2600 Pro veya NVIDIA GeForce 9400M
 • PC / Mac: 20 GB boş alan
 • OP1. PC için 5 GB ve Mac
 • için 2 GB
 • Monitör çözünürlüğü 1024x768
 • 'den daha düşük değil

Not, tam sürümünde StarCraft 2 Void Mirası'nı satın alma ve harika hediyeler alma fırsatını kaçırmaz: “Özgürlük Kanatları”, “Roy'un Kalbi”, “Boşluğun Mirası” Onlarda ek portreler, amblemler, yeni evcil hayvanlar, karakterler, yetenekler ve silahlar bulacaksınız. Şimdi sadece Protos halkının şerefine düşmanı yenmek için kalır.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more