Yer imleri

Hırsızlar Denizi

Alternatif isimler:

Sea Of Thieves Deniz temalı RPG. Oyun, çizgi film tarzında yapılmış güzel grafiklere sahiptir. Ses oyunculukları yüksek kalitede olup, müzikler karakterin bulunduğu mekanların atmosferini koruyacak şekilde seçilmiştir.

Sea Of Thieves oynamaya başlamadan önce, bunun için yerleşik düzenleyiciyi kullanarak beğeninize bir karakter oluşturmanız gerekecek. Bundan sonra, oyunun genişliklerinde hareket edeceğiniz gemi türü konusunda zor bir seçim olacak. Seçilen geminin boyutu, ekibin boyutunu doğrudan etkiler, daha büyük bir gemi ve bir ekibin daha fazlasına ihtiyacı vardır.

Oyunda birkaç hikaye var. Her şeyi tek tek inceleyebilirsiniz. Bunlardan biri şu anda korsanlarla ilgili en popüler film dizisine adanmıştır.

Burada çok sayıda eğlence sizi bekliyor:

  • Hazineleri arayın
  • Dövüş İskeletleri
  • Öğe koleksiyonlarını topla
  • Geminizi yükseltin
  • Yeni giysiler, saç ve sakal stilleri satın alın
  • Takımla eğlenceli partiler yapın

Bu, bu oyundaki eğlence miktarını bile tanımlamıyor.

Burada bir sürü yer var. Hazineleri için dalış yaptığınızda birçok batık gemi dipte sizi bekliyor.

Dünyayı gezmek kolay değil. Açık alanlarında birçok sinsi düşman sizi bekliyor. Kötü sirenlere ve silahlı iskeletlere dikkat edin.

Görevin, tüm gruplarda maksimum düzeyde itibar elde etmektir. Bu, daha elit dördüncü fraksiyonun kilidini açacak ve görevleri daha da zorlaştıracak.

Ün ve para kazanmanın yanı sıra, görevleri tamamlamak, karakteriniz ve hatta geminiz için görsel yükseltmelere erişmenizi sağlayacaktır.

Oyun birkaç yıl önce piyasaya sürüldü ve başlangıçta eleştirmenler tarafından çok sıcak karşılanmadı, ancak zamanla ona karşı tutum değişti. Geliştiriciler projeden vazgeçmediler ve her sezon yeni tematik görevler ve dekorasyonlar yayınlıyorlar.

Şimdi oyunda çok sayıda farklı içerik var. Burada ünlü Uçan Hollandalı ve hatta Jack Sparrow ve Karayip Korsanları tarafından yönetilen bir hayalet gemi filosu var.

Tek başınıza geminizde oynamaktan sıkıldığınızda hemen online oyuna geçebilirsiniz.

Bütün oyuncular eşit şartlarda olacaktır. Burada diğerlerinden daha fazla para ödeyerek bir avantaj elde edemezsiniz. Tüm iyileştirmeler yalnızca görünümü etkiler ve size daha kolay bir zafer kazandırmaz.

Çevrimiçi bir oyunda takım gerçek oyunculardan oluşur. Kendiniz yazabilir veya rastgele bir seçim kullanabilirsiniz, ardından oyun sunucusu size yoldaşlar atayacaktır.

Ekibin görevleri genellikle hazine avı yapmak ve bazen bir süreliğine canavarlara karşı savaşmaktır. Ancak hanginizin en iyi korsan olduğunu öğrenmek için diğer gemilere de savaş ilan edebilirsiniz.

Zaferinizi kutlamak için geminize gürültülü bir ziyafet verin ve arkadaşlarınızla eğlenin.

Sea Of Thieves PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam platformundan veya geliştiricilerin resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Kendinizi gerçek bir atılgan korsan avcısı olarak denemek istiyorsanız, oyunu hemen şimdi yükleyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more