Yer imleri

Yerleşimde Hayatta Kalma

Alternatif isimler:

Yerleşim Hayatta Kalma Hayatta kalma unsurları ile şehir kurma simülatörü. Oyun güzel çizgi film tarzı altıgen grafiklere sahiptir. Özellikle suya bakmak güzel. Ses tasarımı yüksek kalitede, müzik hafif ve müdahaleci değil.

Göreviniz yerleşime refah ve gelişme sağlamaktır.

Lütfen Settlement Survival oynamadan önce bir harita boyutu seçin. Kasabanız hangi kıta veya adada yer alacak. Özel nesnelerin mevcudiyeti. Ayrıca oyun dünyasının doğal afetlere ve hatta salgın hastalıklara maruz kalıp kalmayacağına karar verin. Böylece hem daha basitleştirilmiş bir modda hem de hayatta kalma modunda oynamak mümkün.

Oyunda yapacak çok şeyiniz olacak:

  • Konut binaları inşa et
  • Çeşitli malların üretimini kurmak
  • Ticaret
  • Balık yakala
  • Tarlaları hasat et

Ve çok daha fazlası.

Şimdi her şey hakkında daha ayrıntılı olarak.

Haritada yeşil simgelerle işaretlenecek olan ana doğal kaynakların yakınında bir yerleşim yeri seçmek daha iyidir. Nehir veya denize yakın.

En başta, yalnızca bir çadır kent ve bir grup yerleşimciniz olacak. Oyunda hayatta kalmanın temelleri size öğretilecek. Eğitim kaçırılamaz, ancak uzun sürmeyecek ve çok müdahaleci olmayacaktır.

Her şeyden önce, nüfus için sermaye konutuna dikkat edin. Aynı anda birkaç ev inşa etmek daha iyidir. İçinde kaç ailenin yaşayabileceğine bağlı olarak daha büyük veya daha küçük olabilirler. Nüfus artışı için, sakinlerin kalabalık olmamasını ve mutluluk seviyesinin yeterince yüksek olmasını sağlamalısınız.

Bundan sonra yemekle ilgilenin. Bunu yapmak için tarlaları ekin. Bunları verim bonusu veren bir yere yerleştirmek en iyisidir, ancak yerleşim yerinizin yakınında yoksa, hemen hemen her arsa yapacaktır. Yetiştirmek için birçok bitki türü var, hatta egzotik olanlar bile var. Tarlalar korkuluk takılarak veya sulamaya özen gösterilerek iyileştirilebilir.

Su çok önemli bir kaynaktır. Sakinlerin kendi ihtiyaçları ve aynı zamanda sulama için su alabilmeleri için kuyuların düzenlenmesi arzu edilir.

Binaların inşası için malzemeler, katılımınız olmadan şehrinizin nüfusu tarafından kendi başlarına elde edilir. Ancak ne toplanacağını belirterek bunları kaynakları toplamaya manuel olarak gönderebilirsiniz.

Yolları daha sonra döşeyebilmek için tüm binaları bulun. Hareket hızı, insanların üretkenliğinde önemli bir göstergedir ve basit, iyi yürünmüş yollar bile onu yüzde 25 oranında artırır.

Zaman içinde yerleşiminiz gerçek bir metropole dönüşecek ve görev yelpazesi büyük ölçüde artacaktır. Yükselen nesil eğitilmelidir. Bu okullar gerektirecektir. Sakinlerin sağlığını izlemek için tesislere, fabrikalara ve hatta hastanelere ihtiyaç duyulacak. Bu tür karmaşık yapıların inşası, diğer şeylerin yanı sıra para gerektirecektir. Ticaretin gelişmesi için zamanında ticaret limanları inşa edin.

Settlement Survival PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Ancak oyunu Steam pazarından veya geliştiricilerin resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Bu harika bir şehir kurma oyunudur ve bu tür oyunları seviyorsanız oynamaya değer!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more