Yer imleri

Küre

Alternatif isimler: Sfera Online

Online Oyun Küre - yerli geliştiriciler oluşturulan bir bağımlılık oyunu. Bu tür MMORPG oyunları makul bir rekabet yapabilirsiniz.

Başlangıçta Küre yapabilseydim ücret çevrimiçi oyun. Oyunun kullanımı için fiyat 5 y oldu. olduğunu ay.

Oyunda katılın Sphere bu tür oyunların, düzeni için olağan geçer. Yapılacak ilk şey - oyun sitesinde bir profil oluşturmaktır. Eğer kullanıcı adınızı, şifrenizi ve e-posta adresinizi girmeniz gerekir.

Kez doğrudan oyun devam edebilirsiniz, kayıt işlemini geçti. 1348 yılında, Avrupa korkunç bir talihsizlik yaşadı - veba salgını. Korkunç bir hastalık, bir sığınak olarak, Batis kardeş mutluluk paralel bir dünya yaratmaya karar verdi. Bu nedenle, dış dünyanın çok çeşitli afetler ve felaketler başlıyor. Sonra bunun üstüne dış dünya ve Küre arasında kayboldu.

Doğal olarak dünyanın her oyuncuya olabilir kaydetmeye çalışın.

Alanında altı kıtada oynayabilirsiniz. Kalan iki kıtayı - bu Phoebus ve Charon, sırasıyla aydınlık ve karanlık vardır. Charon da suçlular için bir hapishane olarak hizmet vermektedir. Online olarak oyun oynamak klan bazı bölümlerinde çok daha kolaydır. Bu dünyada tek bir kolay değil!

Kapsam 14 farklı uzmanlık alanlarından birinde oynamak gerekiyor. Başlık ve sihirli güç - karakteri sadece iki parametre vardır. Şarj deneyim sadece savaşta düşmanlarına karşı zafer içindir.


Böylece, özellikle klan savaşları ve savaşlar için oldukça ilginç bir oyun var.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more