Yer imleri

Küre 2: Arena

Alternatif isimler: Sfera: 2 Arena

Küre 2: Online Stadyum - Küre dünyasına sizi içine çekecek ücretsiz bir multiplayer online fantezi oyunu.

oyun için minimum sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir:
- İşletim sistemi Windows XP / Vista / 7
- Internet bağlantısı
- İşlemci: PIV-1500
- Bellek 1024 MB RAM,
- video: video belleği 64 MB GeForce3 seviyesi ve üzeri,
- Boş sabit disk alanı 700 MB minimum.

Online Küre 2 oyun oynamak edebilmek için: Arena DirectX son sürümünü yüklemeniz gerekir.

oyununda Küre 2 içinde Kayıt: Eğer projede NIKITA kayıtlı olup olmadığını Arena gerekli olmayabilir. Çevrimiçi, online oyun Küre 2 olarak: Arena tek bir kayıt defteri GameXR pasaport bağlanır. Kayıtlı hesabınız yoksa, Küre 2: Arena Çevrimiçi kayıt iki şekilde mümkündür:
- basit & ndash; İstediğiniz karakter adı, parola ve e-posta adresinizi girin;
- tamamlanır. Burada iki gizli sorulara standart veri, adı ve soyadı tanıtımı yanı sıra cevaplar yanı sıra, gerekli olacaktır. Tüm bu izin veri kaybı durumunda kullanılır.

oyun için olduğu gibi, indirebilir ve 10 dakikadan fazla, değil alır oyunun resmi web sitesi, sizin bilgisayarınız istemci yazılımı yüklemeniz gerekir.

Küre 2: Arena online oyun Bu tarz diğer oyunlardan çok farklı. Bu oyun gerçek oyuncular arasındaki iş yönetimine odaklanmaktadır. Online Arena, yapmak gerekiyordu değil: yapay zeka, oyunu Küre 2 oynarken ile Savaşlar. Sadece bilmeceler ve araştırma binaları, mağaralar ve benzeri görevleri yerine, Travel World sağlamaz.

Sphere 2 oynattığınızda: Arena, iki ırktan bunu yapmak için bir seçenek, önce kalkmak.
insanlar. O, dünya küre orijinal nüfusu, insanlar normal bir görünüme sahip değilsiniz. Bunlar deri, gözler, saç farklı bir renge sahip olabilir, dövmeler birden fazla olabilir. Kılık kıyafet de değişir ve sahibi tadı bağlıdır. Erkeklerde genellikle kadınlardan daha büyük, ancak gücüne göre çok değildir. Onların muhalifleri insanlar fremderami diyoruz. & Nbsp; İnsanlar, çok yaratıcı sihirli sahibi olabilir, ancak karmaşık muharebe mekanizmalarının tasarlanması özellikle iyidir. Kan onlara güç ve dayanıklılık veren insanlar üzerinde iyileştirici etkisi vampirler.
Vril. İnsanlar vampirler onları aramak. Onlar şimdi bir kayıp dünya Abrak geliyor. Vril gözleri kırmızı döküm, tenli, hafif sivri kulakları var. Vril sarımsak veya güneş korkmuyoruz. Onlar kan yemezler, ama vril zayıflatır hangi olmadan onları destekleyen bir araç olarak hizmet vermektedir. Gümüş zayıf zehir olmasına rağmen, onları öldürmek değil. Vril siteleri yerleşmek. Bu & nbsp; ahşap, metal, taş yetenekli el sanatları yapılmış, büyüye yetenekli. Onlar iktidarda adam olsa aşağı, çok hızlı, çevik ve inatçı.

Bir savaşçı,
- - büyücü,
- Scout
- rahip
:

Oyun Küre 2: Arena Çevrimiçi oyuncular çeşitli sınıflara karakter gelişimini sunmaktadır.

sırayla her sınıfı seçmek zorundasınız birçok uzmanlık vardır, oyunda zevkinize göre seçecektir.

Küre 2: Arena Oyna & nbsp; Bu savaş için iki alan üzerinde kavga olabilir: nehir vadisi ve uçurumun Gram-gon. Her alan savaş kendi özellikleri vardır. Arenada Vadisi Gram uğursuz kristal Timolanta ve beş sunaklar yakalamanız gerekir. Kale Ayzenshloss yakalamak için ihtiyaç Ravin-Gon.

Oyun sırasında kavgalar bu tür katılma fırsatına sahip olacak:
- bedava (insanlar ve Vril bir ekip olarak),
- yarış (Vril karşı kişi),
- arası klan (klanlar birbirleriyle kavga etkisi için).

Kayıt Küre 2: Arena & nbsp; Senden önce adaya açılacaktır, kaos dalgaları arasında kaybetti. Sakinleri sadece birbirleriyle sonsuz acımasız savaş yol açabilir, böylece O zamandan bu yana ada, kaçamıyorum.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more