Yer imleri

gölge gelinler

Alternatif isimler: kasvetli gelinler

Gölge Gelinler - bir gelin takımı dünyayı kötülükten kurtaracak

Strateji unsurları ile

Shadow Brides RPG oyunu. Geliştiriciler, bugün tek proje olan stüdyo Laura Games'dir. Dikkatimize değer mi? Yaratıcılar ellerinden geleni yaptılar. Her ne kadar arsa yeni olmasa da ve oyunun mekaniği uzun zamandır biliniyor. Ancak, farklı yetenek ve becerilere sahip çok sayıda kahraman, diğer oyunlardan kopyalanmayan benzersiz kahramanlar, yani gelin kahramanları bizi cezbetmektedir. Tüm savaş ekibiniz gelinlerden oluşacak. Evet, evet, duymadın. Bu, oyunun en önemli özelliği ve buna göre adı. Oyunun kendisi birçok işlevsellik ve seçenekle ortaya çıktı - sadece biraz. Oyunun tüm özellikleri özlü ve birbirini tamamlıyor, ayrıca bazı ayırt edici özellikler var. Ama önce ilk şeyler.

Oyun Özellikleri

Yaratıcılar bunun saf bir RPG olduğu konusunda ısrar ediyor. Ancak stratejik unsurlarının da olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin, ekibinizi düşünmeniz ve belirli bir sırayla kahramanları savaşa başlatmanız, birleştirmeniz ve ayrıca becerileri de hesaba katmanız gerekir. Ana karakteriniz lord, başlangıçta savaş alanında belirir. Alan "üçe üç" hücrelerden oluşur. Her biri bir gelini ağırlayabilir. Gelinleri yerleştirmek, zamanla biriken oyun puanlarına mal olur. Başlangıçta 20 puanınız olacak - bunları akıllıca kullanın.

Gelinlerin her birinin kendi nadirliği ve yerleştirme maliyeti vardır. Toplamda, bir seferde 4'e kadar seçim için 8'e kadar gelin savaşta kullanılabilir. Seviyelerini yükseltin ve en iyi ekipmanlarla donatın ve yıldız olmayı unutmayın. Kahraman ne kadar çok yıldıza sahipse, o kadar çok hasar verir ve daha yüksek performansa sahiptir. Gelinleri bekleme listesinden savaş alanına sürükleyin, böylece onları savaşa sokun. Savaş sıra tabanlıdır, ancak herkes otomatik olarak savaşır. Savaşçıların otomatik olarak yerleştirilmesini de etkinleştirebilirsiniz, ancak zorlu savaşlarda bu en iyi çözüm değildir.

PC'deki

Shadow Brides, hem PVP hem de PVE olmak üzere tonlarca zindan ve her türlü zindanla doludur. Başka bir deyişle, gerçek oyuncularla veya oyun karakterleriyle savaşın. Örneğin ana kampanya, farklı tema ve hikayelere sahip birçok bölümden oluşuyor. Vampirler, kurt adamlar, her türlü hortlak ve şeytan hakkında bilgi edineceksiniz. Tabii ki, onları yenmelisin - sonuçta, bu kahramanın yolu!

Oyunun ilginç bir kısmı gelinlerinizle olan etkileşimdir. Evcil hayvanınızı seçin ve onu şımartın:

  • hediyeler
  • birlikte vakit geçirmek
  • en iyi ekipman
  • yıldız artışı
  • yeni kıyafetler
  • samimi fotoğraflardan oluşan bir koleksiyon

Bu özelliklerin tümü, oyunu yenerek açılır. Bazı oyuncular uzun eğitimden şikayet ediyor. Ancak bu, yalnızca sonraki oyunu basitleştirecek ve oyunun tüm inceliklerini tanıtacaktır. Bu yüzden en başta sabırlı olun ve birkaç gün içinde en ateşli gelinlerle en güçlü lord olacaksınız.

Shadow Brides'ı PC'ye indirmek oldukça kolaydır. Oyun mobil cihazlar için geliştirilmiş olsa da bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayarda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Mevcut android emülatörlerinden herhangi birini kurun ve savaşların tadını çıkarın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more