Yer imleri

Gölge Gambiti

Alternatif isimler:

Shadow Gambit Çok sayıda korsanın ve korsanın denizlere hükmettiği zamanlardan ilham alan gizli bir strateji oyunu. Oyun PC'de mevcuttur. Bilgisayarınızın performansı yeterliyse grafikler gerçekçi, çok güzel ve detaylı görünüyor. Seslendirme profesyonelce yapılır, müzik genel atmosferi geliştirir ve istismarlara ilham verir.

Hikayenin geçtiği dünyada pek çok sihir ve büyülü yaratık var.

Afia adlı lanetli korsan ile tehlikeli maceralara katılın.

Cansız varlıklardan oluşan yenilmez bir gemi yaratmadan önce tamamlamanız gereken birçok görev vardır.

  • Suları keşfedin
  • Takım oluşturmak için siyah incileri bulun
  • Seyahatleriniz sırasında çok işinize yarayacak büyülü eserler bulun
  • Engizisyon kalelerine sızın ve değerli ödüller kazanın
  • Düşman gemilerinden oluşan bir donanmayla anlaşma yapın
  • Gizemli toprakları ziyaret edin ve tüm sırlarını öğrenin
  • Geminizin performansını ve silahlarını yükseltin

Gördüğünüz gibi korsanların oldukça olaylı bir hayatları var.

Shadow Gambit oynamadan önce kısa bir eğitimden geçmek zarar vermez. Böylece oyuna hızla alışacak ve görevleri daha verimli bir şekilde tamamlayabileceksiniz.

Başlangıçta zor olacak ama acele etmezseniz yavaş yavaş bir takım alacaksınız ve daha kolay hale gelecek. 8 ekip üyesinin her biri, bir gemi kullanırken veya savaşta kullanışlı olacak benzersiz yeteneklere sahiptir.

Oyunda birçok gizem var ve her birini çözme fırsatı bulacaksınız.

Ana görevlerin her birini tamamlayarak, geminizi ve mürettebatınızı güçlendirecek değerli ödüller alacaksınız. Burada en ünlü korsan hikayelerinin hepsinde yer alacaksınız, heyecanlı ve eğlenceli olacak.

Düşman adalara iniş yaparken doğru yeri ve zamanı seçmek önemlidir. Fark edilmeden yüzmek, bölgeyi koruyan tüm düşmanlarla savaşmaktan genellikle daha kolaydır.

Savaşlar sırasında önden saldırı en iyi seçenek değildir. İlk başta işe yarayacak, ancak daha sonra düşmanlar güçlendiğinde en etkili olanı bulmak için taktikler denemeniz gerekecek.

İlk seferde başaramadıysanız üzülmeyin. Tekrar deneyebilirsiniz. Asıl mesele, başarısızlık durumunda baştan başlamamak için oyunları zamanında kaydetmeyi unutmamaktır.

Şu anda oyun aktif geliştirme aşamasındadır ve sadece demo versiyonu mevcuttur. Kritik hatalar olmadığı için şimdi bile eğlenmek mümkün.

Her güncelleme yeni yerler, daha fazla görev ve silah ve gemi dekorasyonları getiriyor.

Tam sürüm çıktığında, bu, tüm korsan hikayeleri sevenlerin oynamak isteyeceği bir şaheser olacak.

İnternet yalnızca oyunu yüklemek için gereklidir, ardından çevrimdışı olmadan maceraların tadını çıkarabilirsiniz.

Bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek

Shadow Gambit'i PC'ye ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Efsanevi Hayalet Gemiyi ele geçirmek için şimdi oynamaya başlayın ve size meydan okumaya cesaret eden herkese korku salın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more