Yer imleri

Gölge Şirketi

Alternatif isimler: Gölge Şirketi

nbsp;

oyunu Gölge Şirketi & ndash; stratejinin uygulanmasını gerektirmektedir ücretsiz bir multiplayer first person shooter askeri konular. Geliştirici & ndash; Doobic Oyun Stüdyoları Şirket, modern Unreal Engine 3 kullanın. Çarpıcı 3D gerçekçi grafikler biçimi olayların girdabına dalma sağlar, askeri eylem atmosferde tamamen emilir. Kesinlikle hiçbir kural kote olmayan bir zalim dünyada kendinizi bulabilirsiniz. Çünkü mümkün olan en büyük ikramiye katılımcıları önlemek amacıyla mutlak kaos savaş, medyada seçici değildir. Gerçek hayatta kısıtlı kısıtlamaları beğenmezseniz, eylem tam bir özgürlük hissi yaşayabilirsiniz online Gölge Şirketi ziyaret edin. Acımasız çete Gösterisinde katılın ve lider olmayı hak başkalarına kanıtlamak!

Bir PC yapılandırmasını gerekir oyunu Gölge Şirketi oynamak için:

- nbsp; işletim sistemi Microsoft Windows

- P4 işlemci 3. 0Ghz

- Geforce 7600;

- RAM 1GB.

oyun istemcisi bu tür olarak, PC'nize yüklemeniz gerekir. Ama belki o Gölge Şirketi Kayıt geçirilir sonra olduğunu. Sitenin, ya da sosyal ağ ilgilenen herkes bir hesap oluşturabilirsiniz. Gölge Şirket e-posta ve şifre giriş içerir oyununda katılın. Gereksiz bir sorun, her şey kolay.

, birimler iktidar olacak Gölge Şirketi oynayın. Aynı anda emrinde sekiz askerin kadar olabilir. Sürece onlardan biri kontrol olarak bu konuda endişe etmeyin, başka yok edebilir. Onlara dikkat edemez dönemde birimlerini korumak için, bir izleme modu vardır. Gerekirse Bu nedenle, onlar kendilerini savunmak olabilir. Ayrıca birimler belirli özellikleri ile donatılmış gerçeğini unutmayın. Sen pompa ve yeterince güçlü düşman saldırıları yansıtmak için onlara sağlamak amacıyla oyuncularını parametrelerini iyileştirmek zorundayız.

tehlikeli bir dünya nefes suç olduğumuzu ilk süre sonra yerel bir koni ile bir randevu almalısınız. Bu şekilde bir sonucu, ilk kâr olarak, ilk iş alırsınız. Devamını kanlı işler provernetsya, daha tam olarak dolar ile bir çanta haline gelir. Bu uzlaşmaz dünyada para hemen hemen her şeyi karar verir. Para & ndash; Gerekli tüm kazanılması için bir araç değil, aynı zamanda güç ve iktidar değil sadece.

Gölge Şirketi online oyun kullanıcılarına birden fazla modları sunuyor. Aralarında, sizin için en uygun olacak bir şey kesinlikle yoktur. Birinci mod ve ndash; 24 oyuncuya kadar savaşa. Bu 24 paralı arasında kendinizi bulmak ve kaynama savaşa paldır küldür koştu gerektiği anlamına gelir. Bu modda bir özellik yaralı yoldaş yardımcı yeteneğidir. Bunu yapmak için, sadece streç pyatyunyu gerekir. Ama zaten uzun mücadele tükenmiş ve merhamet dayanmaz olsa, biraz hasar almış rakipler. Sen zayıflara acımasızca bunun için çaba yapmıyor, ezmek olabilir. Sonraki şey & ndash; & Laquo; Dirty Money & raquo;. Bu nazik rejim olarak kabul edilir. Sorun açık ve ndash; torba dolar sıkmak. Uygun, önbellek sahibi radar işaretlenir. Bu modda, zaman sınırlı olduğundan, dikkatli olun. Başka az heyecan verici mod & ndash; becerileri karar verir. Büyük bir potansiyel var. Ölmüş bir adam tarafından geçer, helikopter desteği neden & nbsp kullanmak düşündüm Örneğin, bir anda düşman çekebilirsiniz; görünmezlik ve hatta bir halı bombalama düzenliyoruz.

Bu formu First Person kullanarak Gölge Şirketi oynayabileceği kayda değer olduğunu. Dürbün kullanarak bu keskin nişancı geçiş veya yorum. Oyun tam potansiyelini yaşayın. Iyi silah bakımı, askeri nakliye varlığını alın. Online oyun dünyası birkaç paragraf her şeyi açıklamak imkansız olduğunu bu yüzden doymuş ve çeşitlidir. Yavaş yavaş oyun sırasında nick açılış kendi deneyimlerine oy tüm özellikleri Bu nedenle, bu en iyisidir. Eminim ki, hayal kırıklığına uğramayacaksınız! Ev & ndash; iyimser! İyi şanslar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more