Yer imleri

Shardpunk: Haşere Düşüşü

Alternatif isimler:

Shardpunk: Verminfall, alışılmadık tarzda ilginç bir RPG'dir. Oyundaki grafikler pikselleştirildi, basitleştirildi ancak bu, oyunun ilgi çekici olmasını engellemiyor. Seslendirme yüksek kalitede, müzik enerjik, muhtemelen müzik kitaplığınızı bazı bestelerle yenilemek isteyeceksiniz.

Oyunun konusu büyüleyici ve sıradışı. Yıkıcı bir çatışmanın olduğu bir dünya hakkında. Siz, benzer düşünen insanlardan oluşan bir ekiple birlikte, savaşın harap ettiği şehirdeki muharebeleri yarıp geçerek kaçmak zorunda kalacaksınız. Sivil nüfusun çoğu yok edildi. İnsanlarla değil, bazıları ölümcül silahlarla donanmış dev mutasyona uğramış fareler ve diğer parazitlerle karşı karşıya kalacaksınız.

Geliştiriciler, oyuna kısa ve anlaşılır bir öğretici sağlamaya özen gösterdiler. Nasıl idare edeceğinizi öğrendikten sonra, kurtuluş yolunda birçok zorlukla karşılaşacaksınız.

İlerleme yolu boyunca alanı keşfedin

  • Silahları ve malzemeleri toplayın
  • Hayatta kalanları bulun ve yardım edin
  • Karşılaşılan düşmanlardan oluşan küçük birimleri yok edin
  • Takımınız için birbirinin yeteneklerini mükemmel şekilde tamamlayacak dövüşçüler seçin
  • Dinlenmek için kalabileceğiniz sığınak arayın

Girdiğiniz dünyadaki atmosfer kasvetli ve hayatta kalma mücadelesi vermek kolay olmayacak. Yukarıda listelenen öğeleri tamamlamaya çalışın ve finale ulaşma şansınız olacak.

Hızlı hareket etmek ve boşuna zaman kaybetmemek daha iyidir. Küçük ordunuzun öleceği bir çarpışmada düşman bir kalabalık ayak izlerinizi takip ediyor. Ancak çok fazla acele etmemeli, termonükleer reaktörlerin yakınında geçici bir kamp kurabileceğiniz ve yola çıkmadan önce dinlenebileceğiniz yerler arayın. Küçük molalar, steampunk tarzında dünya teknolojileri kullanılarak yapılan silahları soğutmanıza ve onarmanıza olanak tanır.

Oyundaki savaşlar sıra tabanlı modda gerçekleşir. Savaşçılarınız ve düşman canavarlarınız dönüşümlü olarak hareket eder. Dövüşçülerinizin güçlü ve zayıf yönlerini inceleyin ve bir takım kompozisyonu seçerken bunu dikkate alın.

Daha fazla ilerlemek için kaynakları yenilemeniz gerekir, ancak onları bulmak zaman alır ve takipçilerin yaklaşmasını sağlar. Shardpunk: Verminfall oynamak kolay olmayacak çünkü hareket hızı ile erzak yenileme arasında sürekli bir denge bulmanız gerekecek.

İlerledikçe zorluk artacaktır. Bulabileceğiniz yiyecek kaynakları bozulabilir ve karşılaştığınız düşmanlar gittikçe daha güçlü hale gelir. Şehirden çıkmak ve hayatta kalmak için üç tehlikeli bölgeden geçmeniz gerekiyor. Ancak bu, herkesin üstesinden gelemeyeceği neredeyse intihara meyilli bir görevdir. İlk seferinde geçemeyeceksin. Ancak cesaretiniz kırılmasın, her yeni girişim sizi daha da güçlendirecek ve sizi yaklaşan zorluklara hazırlayacaktır.

Shardpunk: Verminfall PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyunu Steam portalını ziyaret ederek veya geliştiricilerin resmi web sitesine bakarak satın alabilirsiniz.

Kendinizi ölümün eşiğindeki dünyanın kasvetli umutsuzluk atmosferine kaptırmak için oyunu yükleyin ve hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more