Yer imleri

Düşlerin Parçaları

Alternatif isimler: Rüyaların parçaları

Shards of the Dreams online, flash kullanılarak yapılan ücretsiz bir tarayıcı tabanlı RPG'dir. Oyun, istemciyi indirmeyi gerektirmez, ancak oyunun olanaklarını genişletmek ve renkli tasarımı geliştirmek için, istenirse indirilebilen bir istemci programı geliştirildi.

Çevrimiçi Shards of Dreams oyununda, yıkıcı bir evrensel felaketten sonra oluşan karanlık ve korkutucu bir sanal dünyaya dalacaksınız, burada İmparatorluk ve Çorak Toprak olarak adlandırılan, aralarında sonsuz nefret ve düşmanlığın olduğu iki taraf arasında bir çatışma var.

Bu dünyaya girmek için önce Shards of Dreams oyunundaki Kaydı geçmelisiniz. E-posta adresinizi ve şifrenizi girmeniz gerekecek, kayıt şartlarını kabul edin.

Shards of Dreams'i kaydettikten sonra, sizi bu oyunun ve arayüzün temellerini tanıtacak olan ilk eğitim görevini tamamlamaya davet edileceğiniz oyuna girersiniz. Bu ödev sadece pratik beceriler sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yeterli miktarda deneyim de sağlar.

Shards of Dreams çevrimiçi oyunu, sizi karakteriniz için bir sınıf seçmeye davet ediyor. Bu oyunda her savaşan taraf için bunlardan sadece dört tane var (İmparatorluk için 4 sınıf ve Wasteland için 4 sınıf): Savaşçı, Hırsız, Rahip ve Büyücü.

Shards of Dreams oyununu çevrimiçi oynayın, Akademi'deki (Mist Village) sınıfınızı ücretsiz olarak onuncu seviyeye kadar değiştirebilirsiniz. Onuncu seviyeden sonra sınıfı değiştirmek için belirli bir miktar ödemeniz gerekecektir.

Böylece, Shards of Dreams'e çevrimiçi olarak alıştıktan ve ikinci seviyeye ulaştıktan sonra, kendinizi sizin için birçok görevin önceden hazırlanmış olduğu Sisler köyünde bulursunuz. Burada maceracı hizmetlerinizi Avcı, Demirci, Karanlık Kişilik, Balıkçı, Hancı ve Dorion'un Hizmetkarına sunabilirsiniz. Ayrıca Sage Uk, Old Miner ve eteklerinde yaşayan yaşlı Kaspar ile tanışacaksınız. Görevlerini başarıyla tamamlamaları, size bir sonraki seviyeye geçme fırsatı verecektir!

Beşinci seviyede, parametreler arasında dağıtılabilen ilk puanlarınızı alacaksınız. Bu parametreleri değiştirerek, karakterin şu özelliklerini etkilersiniz:

Güç, yakın dövüş saldırısının gücü ve karakterin toplam taşıma kapasitesidir;

Çeviklik, oyuncuya kaçma şansı ve kritik bir vuruş yapma şansıdır;

Fizik, oyuncunun genel sağlığını ve dayanıklılığını etkiler;

Animity, yakın dövüşe çarpma şansı (tüm oyuncular için) ve menzilli (yaylar ve bazı büyüler için);

Şans, kritik bir vuruş şansıdır ve canavarlardan / sandıklardan ganimet alma şansını arttırır;

Zeka, bir karakterin toplam mana miktarıdır.

Shards of Dreams oyununda sunulan tüm çevrimiçi görevler, size yalnızca sağlam bir deneyim ve para kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda oyunun daha fazla ilerlemesini kolaylaştıracak çeşitli şeyler de sağlayacaktır.

Shards of Dreams'i oynamak çok ilginç olacak çünkü şu anda karakterin kırk seviyesi var.

Online oyun Shards of Dreams'i oynayın, zindanlara gitmeniz gerekecek - bunlar çok ciddi canavarların olduğu yerlerdir, onları yendikten sonra zengin ganimet ve görevler için ödüller şeklinde tazminat alacaksınız.

Shards of the Dreams, Zindan'ın birkaç çeşidini sunar:

Tek başına geçiş için zindanlar - bir oyuncu için tasarlanmıştır, ancak orada savaşların yüzeydeki savaşlardan daha zor olduğu unutulmamalıdır. Burada Canavarlar daha güçlüdür, genellikle benzersiz yetenekleri vardır ve gruplar halinde saldırırlar.

Grup zindanları (tek başına tamamlanacak şekilde tasarlanmamıştır), gerekli seviyedeki bir grup oyuncuyu toplamanız, çeşitli iksirler ve yiyecekler stoklamanız ve ardından maceralara atılmanız gerekir.

Play Shards of Dreams, belirli miktarda yakut bulunan bir karakter kendi klanını yaratabilir, ancak yalnızca taraflardan birine (Empire veya Wasteland) ait olanlara sahip olabilir. Diğer taraftan bir oyuncuyu klana kabul edemeyeceğinizi ve ayrıca bir klandayken kendi tarafınızı değiştiremeyeceğinizi unutmayın. Bu ancak klandan ayrıldıktan sonra yapılabilir.

İncelemenin sonunda şunu söyleyeceğim: oyun dikkat çekmeye değer ve Shards of Dreams'in kaydı bu fantezi dünyasına dalmanıza izin verecek!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more