Yer imleri

Shogun: Total War

Alternatif isimler: Shogun: Total War

Shogun: Total War - turn-tabanlı bilgisayar oyunu, bir küresel strateji ile. Bu popüler video oyunu serisi Total War geliştirilmesi için başlatılan bu ilk sürüm oyunlar,. Şirketin geliştirdiği ve zaten onu tanıma istenen daha ruhun oyun ve tüm güçleri yatırım bir oyun şirketi yayımladı. Oyunu Shogun: Şu anda birçok kullanıcı ve hayranı var çünkü Total War, onların beklentileri bir araya geldi. Eğer onlardan biri olabilir, ve sen pişman olmayacaksınız.

Burada bilgisayarınızda program mevcut yardım gelecektir.

Oyunu Shogun : Toplam Savaş oynarken gerçek zamanlı taktik savaşları demektir. ve feodal Japonya'nın en büyük klan birini koşarken. Oyun olaylar 1530 yılı başında düşüyor Sengoku-Jidai, açılmak.

Ayrıca oyunda Shogun : Toplam Savaş sunulan bu tür karakterler stratejik harita üzerinde gizli operasyonlar yürütmek edebiliyoruz. Onlar vardır, ajanlar denir:

  • Emissary;
  • Incik;
  • Ninja;
  • Geisha;
  • Priest - Katolik.

Emissary - direniş olmadan düşman toprakları üzerinden taşıyabilirsiniz. Klanlar arasındaki diplomatik ilişkilerin sorumludur. Ninjalar ve geyşalar önce zayıf.

Shinobi - bir casus olduğunu. Ninjalar ve geyşalar önce zayıf. Idam edilebilir.

Ninja - suikastçı bu tür. Onun amacı, başta yüksek sıradadır. Diğer ninjaları ve geyşalarıyla Savunmasız. Düşman topraklarında eğer idam edilebilir. Iş otomatik ölmezse.

Geisha - profesyonel bir katil. Yeteneklerini ve Shinobi Ninja birleştirir. Bile değil, bir arayış, hala görünmüyorsa, ve ölmek değil. Ninja ve geyşa önce zayıf. Fakat durumda bir Geyşanın darbeler hayatta kalmak için bir şans var, değil nindzyay.

Priest - Katolik - düşman topraklarına illerin sadakatini azaltır. Kendi topraklarında üzerinde artırırken. Ninja veya geyşa etkilenebilir.

Bu kahramanlar sayesinde daha hızlı hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Total War arkadaş: Ve oyun Shogun danışmak unutmayın.

İyi şanslar oyun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more