Yer imleri

SilkRoad Online

Alternatif isimler: Silk Road Online

size Antik Çin, Orta Doğu ve Avrupa'da gün geri götürecek multiplayer online rol oyunu sunuyoruz. Büyük İpek Yolu, Asya ve Avrupa dünyaları arasında bir bağlantı web nerede bu Silkroad Online oyunudur. Sen maceralar İpek Yolu curlicue katkıda yapmak için bir şans var. & Nbsp;

nbsp;

Online Oyun & nbsp; indirme ve oyun & nbsp yüklemek;; silkroad & nbsp gerektiren bilgisayarınızda. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

1. Oyun downloader indir oyunlar (3 ana sitesinde. 2 megabayt)

2. Ardından indirdiğiniz dosyayı çalıştırın ve oyun merkezini açacak.

3. Benim oyun & raquo; sekmesi & laquo Orada seçin; nereye Oyun silkroad indirmeye başlayabilirsiniz.

4. Indir başladıktan sona erdikten sonra dosya oyunun yüklemesini gerçekleştirmek indir. Oyunu başlatırken, otomatik oyun sunucusuna bağlanmak olacaktır.

nbsp;

o macera silkroad oyun dünyasına atılmak için, bilgisayarınızın aşağıdaki minimum gereksinimleri karşılaması gerekir:

İşlemci: Pentium 3 800 MHz veya daha yüksek

RAM: 256 MB

seviye grafik kartı: GeForce2 veya ATI 9000

Ses: DirectX 9 uyumlu. 0c haritası

Sabit Disk: 4 GB veya daha fazla

İşletim sistemi: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista.

Sonra geçirilmelidir basit silkroad & nbsp; kayıt:

1. Kayıt & raquo; & laquo içinde; Oyunun ana web sitesinde karakterin tipini (tüccar, avcı ya da hırsız) belirtmek

2. Yeni kullanıcı adınızı (Oyun sunucusu öğreneceksiniz altında isim) girin

3. Yeni şifre onay. Ayrıca böylece bir gizli soru (annenizin kızlık soyadı belirtin. ) Ve cevap, şifrenizi unutursanız durumda.

4. E-posta

nbsp;

Sonra oyunun kurallarını kabul onaylamanız gerekir. Tüm bu veriler kayıt için bir istek olarak gönderilir. E-posta onayında biraz zaman oyunda profilinize bir bağlantı ile geliyor sonra, o zaman varsayabiliriz oyun & nbsp kayıt, İpekyolu üzerinde.

Avrupalılar ve Çin:

Şu anda, silkroad online oyun 2 yarış içermektedir.

Avrupa yarışı. Oyun & nbsp oyna, Avrupa yarış için çevrimiçi silkroad altı karakter sınıfları kullanarak yapabilirsiniz: Savaşçı, Mage, Sorcerer, Bard, bir rahip ve bir soyguncu. Her sınıf tektir ve oyunda özel yetenekleri vardır. Avrupa yarış tamamen bireysel oyuncu zayıflığı telafi oyun grubu odaklanmıştır. Her sınıf bir grup kendi yetenekleri karşılık kendi amaçlarını vardır.

nbsp;

Çin yarış.

Çin yarış bireysel geçit hariç ve bir silah çeşitliliği ile silahlı değildir: kılıç, yay, mızrak. Player, belirli bir silah yeterlik sağlar Gelişmekte diğer formları ile birleştirin ve benzersiz bir dal gelişimini takip etmek. Çin ırkının karakter oynamak, grup yardımı olmadan, kendi başlarına bir karakteri gelişebilir.

Online oyun İpek Yolu düzenli olarak güncellenen ve gözümüzün önünde online dünyanın değişiklikleri silkroad edilir. Ve bu nedenle, yeni ırklar, karakterler ve sınıflar olasılığı.

nbsp;

nbsp;

, kayıt sırasında, yukarıda belirtildiği gibi, bir meslek, ve nbsp seçecek

Seviyesini 20 elde silkroad

kendisi için & nbsp oynamak için davet edilir. Tüccar, Avcı, Rogue: Bunlar üç tanedir.

Tüccar. Online & nbsp oyun oynamak için; silkroad tüccarlar için tüccarların Guild seviyesi 20 baş aldıktan sonra. Lonca katılarak bir rumuz ve yeni kıyafetler tüccar oluşturun. Kredi örgütsel sorunlar sonra: Satın alma taşıma, iyi, karavan korumak mal satın ve pazarlık-avcılık için diğer şehirlere getir diğer tüccarlar ve avcılar ile bir grup oluşturun.

nbsp;

Hunter. Amaç haydutlar ve canavar saldıran karavanlar Hunter korumaktır. Bunun için o satış tüccarların bir yüzdesini alır. Sen seviyesini 20 aldıktan sonra bir avcı olabilir, Avcılar ve tüccarlar ve diğer avcılar ile organize gruplar (Kervan) ve Guild katıldı.

nbsp;

Rogue. Bir lonca seviyesi 20 Rogues katıldıktan sonra 'Sen diğer soyguncular bir çete oluşturarak geçen karavanlar yağma yapmanız gereken hayatta kalmak için maceracılık yolun, kalkmak. Başınızın için bir ödül almak avcıların dikkatli olmalıdır.

nbsp;

silkroad online oyun (İpek Yolu) - dış güzelliği ve dünyanın etkileşim sayesinde aynı tarz burnunuz birçok online oyunlar silecek Koreli şirketin Joymax, oluşturulması. Tamamen ayrı ayrı ve bağımsız oyun bir karakter yaratabilirsiniz. Tüm bu konularda oyun ortamı ve bir çözümdür. Silkroad antik dünyanın (Bağdat, Constantinople, Şam) ve mega üzerinde seyahat, yanı sıra diğer görülmemiş büyülü kentin dünya sizi içine; & nbsp kaydol. Tüm Asya, Amerika ve Avrupa'nın dört bir yanından seyahat oyuncular için macera bir dünya. Onlara katılın! & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp;

İpek Yolu'nun dünyada Macera online sizi bekliyor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more