Yer imleri

SimAgri

Alternatif isimler: SimAgri

SimAgri Oyunu online simülatörü ve bir & nbsp olduğu; çiftliğin oyun. Bu oyunda, sizin çiftlik geliştirmek farklı kültürlerin için bakım gerekir.

online oyun SimAgri kaydı oldukça basit. Oyunda kayıt amacıyla SimAgri şu kanıtlamak zorundadır:

1) Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.

2) bize e-posta adresinizi ve oynamak istediğiniz sunucuyu verin.

nbsp;

tarımla ilgili çeşitli aktiviteler birini seçebilirsiniz sen SimAgri yapabilirsiniz oyunu oynamak için:

- Seçim: Birkaç çeşit ve ırkların arasından seçim yapabilirsiniz. Günlük bakmak zorunda Sığır, domuz, keçi, koyun, tavşan, tavuk, beç tavuğu, Amerikan Buffalo,.

- Yetiştirme: Sen buğday, mısır, pancar, soya fasulyesi ve daha fazla büyümek için seçebilirsiniz. Ve aynı zamanda, örneğin, elma ağaçları ile bir meyve bahçesi denemek isteyebilirsiniz.

- FWF: FWF agrofirmovye çalışması anlamına gelir. Eğer ekim, çiftçilik, gübre ve çok daha fazlası gibi çiftçilerin diğer tarımsal faaliyetlere hizmet sunuyor musunuz.

- Hizmetler: Sen yüklenici tarafından bir taşıyıcı olabilir. Eğer kamyon veya diğer taşıma kontrol edecek.

- Tarım Bayi: Diğer çiftçiler ile tarım makineleri satıyoruz. , Onarım, ekipman kiralama, satın almak, satmak.

- Hayvancılık Merkezi: Diğer çiftlikler için suni tohumlama uygulanmasından sorumlu olacaktır. En iyi damızlık hayvan bulmak zorunda, meni örnekleri sığır döllemek.

- Tarım Kooperatifi: Siz satın almak ve onların yiyecek ekinleri ve işbirliği yoluyla satmak için, diğer çiftçilere sözleşmeli siteleri sunan bir tarımsal kooperatif kontrol eder.

Aşağıdaki gibi

SimAgri oynamaya başlar:

1. Önce & nbsp abone olmanız gerekir; Simagri. Abonelik ücretsizdir ve birkaç dakika daha kısa sürer. Kayıt olduktan sonra, hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Eğer giriş yaptıktan sonra

, ilk adımı sizin çiftlik donatmak bir yer seçmektir. Bunu yapmak için, bir bölgeyi ve sonra departman / eyaleti seçin.

böylece binalar, çiftlik hayvanları, makine, toprak ve satın alabilirsiniz. Ve sonra onların çiftlik yönetmek başlar.

Ayrıca size sanal çiftlik optimize edecek yararları ve yeni seçenekler verecek özel bir Simpass, satın alabilirsiniz.

İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Hesabınız kapatılacak ve tüm veriler kaybolur. Oyunun geliştiricileri aldatma, birden fazla hesap keşfetmek Ayrıca, hesabınız olursa olsun Simpass olsun veya olmasın bir silinecektir.

SimAgri online oyun çiftlik geri kalanı gibi, ilkesine dayanan. Sen, hayvan ve bitki satın onları, hasat ve kar için bakım gerekir.

, oyun SimAgri ücretsiz kaydol mülklerini geliştirmek, güzel oynamak ve kazanmak için gel!

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more