Yer imleri

Simcity 2013

Alternatif isimler: Simcity 2013

Simcity 2013 - simülasyon, şehir planlama simülatörü türünde bir bilgisayar oyunu. Ayrıca tek bir amacı var olacak. Oyun SimCity 2013 sizin için, kendilerini göstermek kentin bir üreticisi olarak potansiyelinizi keşfetmek için bir fırsat ortaya koymaktadır.

Belki de Met genel durum ile yapabilirsiniz karakterler bulunuyor. Oyun SimCity 2013 pc başlamak için size şehir içerecektir uzmanlaşma ne tür seçim sunuyor. Tam olarak ne sizin kasaba sakinleri ve teşekkür hangi etkinlikler kent gelişmek olacaktır. Ne olursa olsun envanter şehrin topraklarında var olup olmadığını, yine bu faaliyette olabilir.

Elektronik - malların üretimi ve oyunun ekonomisini desteklemek için gelecekte gerekli ekipman. Estetik zevk yanı sıra, turistler ve kumar çekmek için daha fazla refah getirmek.

Oyun SimCity 5 size kentin başarılı yaratıcısı, müreffeh, zengin bir şehir olarak kendini gerçekleştirmek için fırsat verir.

Serisi oyunlarının hayranları göre SimCity SimCity 5 yeni oyun genel olarak grafikler ve oynanış geliştirilmiş. Eğer oyunun forumlarında tam öğrenebilirsiniz eksiklikleri oldukça bir dizi olmasına rağmen. Şirket zaten onların tekrarını önlemek için gelecek vaatlerine bu sorunların çoğunun odak ortadan kaldırdı.

Sen SimCity 5 indirmek ve acil durumlarda yeni geçileceğini siteye acele edebilirsiniz. Şehirler zaten master için bekliyor. İyi oynamak!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more