Yer imleri

Güneş İmparatorluğunun Günahları

Alternatif isimler:

Güneş İmparatorluğunun Günahları gerçek zamanlı uzay stratejisi. Oyun PC'de mevcuttur. Grafikler mükemmel kalitede, uzay manzaraları ve gemiler etkileyici görünüyor. Seslendirmeler iyi, müzikler oyunun atmosferine uyuyor. Oyunu oynamak için güçlü bir bilgisayara veya dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olacak. Optimizasyon iyidir ancak daha zayıf cihazlarda grafik kalitesi düşebilir.

Sins Of A Solar Empire'da kurgusal bir dünyanın kozmosta gerçekleşen bir yüzleşmede yer alacaksınız.

Uzayın bu sektöründe yaşayan insanlar arasında, hiziplerin geleceği farklı görmesi nedeniyle bir bölünme ortaya çıktı. Zamanla her şey silahlı çatışmaya dönüştü. Daha iyi bir gelecek için insanları birleştirmek için her şeyi yapın.

Bunun gerçekleşmesi için birçok görevi tamamlamanız gerekiyor:

  • Uzayın enginliğini keşfedin
  • Maden mineralleri ve diğer kaynaklar
  • Yeni teknolojileri keşfedin ve bilimsel keşifler yapın
  • Ticaret ve diplomasiyle meşgul olun
  • Yenilmez bir uzay filosu oluşturun ve savaşları kazanın

Tüm bunlar ve çok daha fazlası Sins Of A Solar Empire oynarken sizi bekliyor.

Medeniyeti kurtarmadan önce birkaç eğitim görevini tamamlamanız gerekiyor. Geliştiriciler oyunun mekaniklerini anlamanıza yardımcı olacak ipuçları hazırladılar, zor olmayacak. Kontroller basit ve anlaşılır, bu da herhangi bir sorun olmayacağı anlamına geliyor.

Başlamadan önce bir grup seçin, oyunda bunlardan çok az var. Her grubun kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri olduğundan, filo da farklı olduğundan ve her iki tarafın kendine özgü gemileri olduğundan seçim dikkatli yapılmalıdır. Açıklamayı okuyun ve oyun tarzınıza en uygun olanı seçin. Veya her bir grubun oyununu oynayabilirsiniz; onların hikayelerini öğrenmek çok ilginç olacaktır.

İlk başta Sins Of A Solar Empire oynamaya başladığınızda kaynak eksikliğiyle karşı karşıya kalacaksınız ve ihtiyacınız olan her şeye sahip olan gezegenleri bulmaya odaklanmanız gerekecek. Kontrolsüz bölgelere çok fazla uçmamaya çalışın, aksi takdirde bir düşman filosuyla karşılaşırsanız sorun yaşarsınız.

Güvenlik sorunu çözüldükten sonra diğer konulara geçebilirsiniz. Örneğin uzay filosunun bileşimini iyileştirin ve gemi sayısını artırın.

Zafere giden birçok yol olabilir. Bu ticaret, bilim veya diplomasi olabilir. Hangi hedefin sizin için daha ulaşılabilir olduğuna karar verin.

Sins Of A Solar Empire'ın çeşitli zorluk seviyeleri vardır; size en uygun olanı seçin.

Oyun haklı olarak birçok ödül aldı ve en iyi modern uzay stratejilerinden biri.

İnternet yalnızca kurulum dosyalarını indirmek için gereklidir; oyun sırasında bir veri ağına bağlantı gerekli değildir.

Sins Of A Solar Empire'ı PC'ye ücretsiz indirme, ne yazık ki başka seçenek yok. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Uzay uygarlığını birleştirmek ve gelecekte refahını sağlamak için şimdi oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more