Yer imleri

Skyburg

Alternatif isimler: Skayburg

Skyburg, sanal oyun dünyası için yeni bir kelimedir

Rus Rus şirketi Awesomatic Games, MMORPG oyuncaklarının yapımında hala yenidir, ancak Skyburg oyununu seven hayranları zaten kazanmıştır. Bu gerçekten de en önemli ulaşım aracının zeplin olduğu buhar-punk tarzında şık, karizmatik bir ürün ve bilim adamları eşekleri psikotropik yeteneklerle deniyorlar.

Dünyayı açmadan önce uçan şehirler, mutantlar ve zombiler ile kıyamet sonrası, ama kasvetli bir atmosferde değil, mizah ve çizilen çizgi roman tarzında sunulan bir dünya.

Player güçlü rakipler, inanılmaz tehlikeler ve onları yenmek için kendi filonuza ihtiyacınız var Kırılgan kızlar, rock gitaristleri, patenciler, motorcular ağır coplarla, mırıltılarla, toplarla savaş alanına çıkıyor. Seni bekliyorum:

 • Savaşlar
 • Torgovlya
 • Şehir sınırları dışındaki normal girişler
 • Podarki
 • Kvesty
 • Çıkarma ve diğer işler

Peki, gücün nedir?

Korkunç zombilerle iç içe geçip Ölüm gölünden geçip geçmemenize ve ölümden kaçınmana bağlı. Eğer Skyburg kentinde rakipler güçlüyse, o zaman onun dışında, kötü ruhların ısısını ayarlamak için maksimum şansa ve yaşama ihtiyacınız olacak.

Her ayrıntıyı kazanmak önemlidir: kaç asker işe alınmış, sahaya nasıl yerleştirilmiş, hangi becerileri kullanacaklar. Skyburg'da oynamak için, arsa tarafından belirlenen davranış kurallarına uymanıza gerek yoktur. Tüm adımlar senin kararın. Belirli bir görevi yerine getirmeniz gerekse bile, yalnızca nasıl yapılacağına karar verirsiniz. Çatışmadan sonra, düşmanın yaşadığı zararı, ne olduğunu ve derhal kurtarılan kupaları görerek daha ayrıntılı bir şekilde inceleyin. Ancak rakipleriniz gerçek oyuncular olduğundan, sizi göksel gök şehri kasabası sakinine dönüştürecek bir Skyburg kaydı olacak.

Savaş noktalarını seç ve savaş alanındaki birimleri dağıt: eşekler, rock gitaristleri, pervaneli televizyon robotları, jöle ve üç gözlü yaratıklar ve diğerleri. Savaşın başlangıcına sinyal verildiğinde, artık karakterleri kontrol edemez ve bir şeyi değiştiremezsiniz. Bağımsız hareket ederler ve siz sadece kendi hatalarınızı güçlerin uyumunda görseniz bile hiçbir şeyi değiştiremeyen durumu gözlemlersiniz.

Göksel Yaşam Para Birimi

Altın rezervi olmadan, rakiplere karşı koymak zor olacak ve takip edilmesi gereken önemli noktalardan biri çörek kazanmak. Her gün oyuna girersek, her seferinde artan bir bonus kazanırsın. Hesabınızdaki ilk gün 250 birim düşerse, miktar artar: 500, 1100 Savaşlarda zafer kazanacak bonuslar da olacak, ama onları nerede harcayabilirim? Zeplinizi yükselterek, onu gerçek bir savaş canavarı yapacaksınız. Her türlü özel yeteneğin satın alınması yararlıdır, örneğin:

  Kendi takımınızı iyileştirmek için
 • şifa gücü
 • Güçlü hava saldırısı
 • Minimum veya maksimum saldırı
 • Energiyu
 • Ek Hayat

I birkaç güzel kelime

Skyburg iPlayer, bilgisayara ek olarak, tabletlerde ve cep telefonlarında çalınabilecek şekilde tasarlanmıştır. Geliştiriciler hataları düzeltmeye, ürünü sürekli olarak iyileştirmeye ve gelecek için çalışmaya devam eder. Biraz zaman alabilir ve tarayıcı stratejisi yeni karakter ve özelliklerle yenilenecek. Ama şimdi o sadece muhteşem. Ayrıca özellikleri ve yönetimi uzun süredir anlamanıza, kayıt yaptırmanıza, girmenize ve zevk almanıza gerek kalmaması da güzeldir. Ve bundan zevk alacak bir şey var: güzel grafikler, özgün stil, çeşitli eylemler, göze çarpmayan bir mizah.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more