Yer imleri

Sky Knights

Alternatif isimler: Sky Knights

Oyun Gökyüzü Knights & ndash; Havacılık simülasyon çok oyunculu bir oyun. Proje sayesinde, size gökyüzüne kadar, XX yüzyılın uçağı istediğiniz herhangi bir modelin başında oturup sıcak hava savaşları başlayabilirsiniz. Bu uçsuz bucaksız topraklarında egemenlik kazanacaktır, geniş tropikal takımada ve sizden önce ayarlanmış ana görev bulacaksınız. Her yeni savaş gözlük ve yeni beceri ve araştırma tekniklerini keşfetmek için izin veren bir itibar getiriyor. Kendi uçak kullanarak modüllerin ilerlemesi dürüstçe kazandı ve kesinlikle tüm hedeflerinize ulaşmak mümkün olacak! Yeni Teknoloji & ndash; muharebe etkinliğini artırmak için temel araçtır. Eğer itibar elde etmek mümkün olan her şeyi yapmak tembel olmayın, eğer Yani, fırsatlar da artışa orantılı olarak artacaktır. İleri! Başarı sizin elinizde! & Nbsp;

Gökyüzü Knights Kayıt & ndash; Bu heyecan verici bir macera yolunda ilk adımdır. Bu Kullanıcı Sözleşmesi kabul onaylamak için onay kutusunu, ardından böyle bir pilotun, e-posta adresi ve şifre uygun formda ismi olarak bir kaç alanları, doldurmanız gerekmektedir ve ikinci adıma geçebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra, indirmek ve oyun istemcisi kuracaktır. Istemci yüklerken herhangi bir sorun olmaz ne zaman PC aşağıdaki kriterlere uygun ise: OS, Windows & nbsp; XP / Vista / 7 / MacOS; (AMD veya eşdeğeri) İşlemci Pentium IV 1,8 GHz; 128 MB ekran kartı; Cihaz DirectX 9. 0c; DirectX uyumlu ses kartı; 550 MB veya 512 MB RAM ve sabit disk alanı. Nasıl olacak Sky Şövalyeleri & nbsp sırasında frenleme önlemek için; oyun, 128 Kbps veya daha yüksek bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. Müşteri çalıştırmak ve oyun harika dünyasında kendinizi bulmak sonra, mevcut uluslar arasında bir seçim yapmak ve ilk savaşa gitmek mümkün olacak.

Heyecan verici ve değişik, botlar ile savaş ((sonunda bunlardan biri kazanır ekipleri oyuncular arasında kavga) diğer oyuncular ile mücadele, (kendi güçlerini denemek için, savaşmak için öğrenme fırsatı) bir eğitim savaşı:

dövüş sistemi bu savaşlar çeşitleri ile Oyun sırasında gerçekleştirilen misyonları). Ebedi endişe ile dolu, heyecan verici, dinamik oyun Ritsari gökyüzü. Yani söz konusu gevşeme konusunda ne olmayabilir! Ancak, savaşlar ve bir kez tercüme edecektir ruhu arasındaki bu ilk bakışta göründüğü gibi tüm kadar zor olmadığını söylemek olduğunu düşünerek, panik başladı değil. Sky Knights Her oyuncu kişisel hangar olacak. Bu zayıflatıcı uçuşlar arasında dinlenmek hangarda oldu. Burada uçağın modifikasyonu gibi hoş bir şey tadını çıkarabilirsiniz. Ayar menüsü girme uçak bakım için tüm fırsatları olsun. Böylece, hangar dışında, böylelikle kazanma şansı daha yüksek güçlü, yenilenen bir sonraki mücadelede yayımlanan ve olacaktır.

Buna ek olarak unvanını kazanç olacaktır Sky Şövalyeleri oynamak için. Gerçek oyuncuların gerçek uçakları gelip Sınıflar verilir. Daha fazla hedef, daha yüksek rütbe çarptı. Norland sonunda Flieger, ardından Gauit-onbaşı, çavuş büyük ve böylece Mareşal kadar olur böylece. Olağan ve sıradan olan Northwind onbaşı içine ve daha sonra çavuş, Çavuş, Leytinanta ve büyüyen dönüştürülmüş ve Marshal hale gelene kadar saflarında büyüyor. Bir Sinpang Itte yakında Haich Yürüyüş yükselir hikehey başlığı ile başlayan, kariyer basamaklarını yukarı hareket, hiç Taisho şöhretin zirvesine ulaşmak ve olmak, Nita Hayes zammı. Böyle bir sistem yok Gökyüzü Knights Çevrimiçi daha ilginç. Sonuçta, bu yüzden başkalarının haklı onların emeklerinin gurur meyve ulaşmak ve mümkün göstermek için hırs karşılamak mümkün olacak!

mevcut uçakların arasında ilk üretim savaşçısı Norland (JI Uhu), geri çekilebilir iniş takımları ile ilk üretim uçak İmparatorluğu (; Komar & raquo; & laquo) tanıştığımız, ilk doğan Borean uçağı I-5, en ilerici binmiş İmparatorluğu (I-5F) ve ilk kişilerden biri Sinpanga düzlemi (Ta-Ree). Bu birimleri yönetmek nasıl bir şey olduğunu ilk elden yaşayın!

& nbsp;

bir başka güzel an var. Oyun karakterleri bugünkü özelleştirme olduğunu. Sen istediğiniz şekilde kahraman görünümünü değiştirmek için izin verir katı dolap, erişimi olacak, sadece diğer oyuncular gibiyiz. Kısacası, oyun size keyifli anları bir sürü verecektir olsa da, daha o zaman vermek mümkün olacak, daha bağımlılık! Tüm beklentilerini karşılayacak edelim! & Nbsp;

 

Sky Knights online kayıt