Yer imleri

Asker Ön 2

Alternatif isimler: Asker Ön 2

oyunu Asker Ön 2 ücretsiz online bilgisayar oyunu tarzı bir tetikçi. Bu oyun & ndash; Dünyada popüler oyunun ilk bölümünde bir devamıdır.

İngilizce, oyun Asker Ön 2 Kayıt yürütülen. Asker Ön 2'de kaydetmek için aşağıdaki tavsiyeleri gerçekleştirmeniz gerekir:

1) onun herhangi bir arama motoru arama kullanarak oyun Asker Front 2 giriş.

Sing yukarı & raquo;

2) Bundan sonra, bir düğmeye & laquo tıklamanız gerekir;. Sonra önünüzde oyun Asker Ön 2 kayıt formunu görmelisiniz. Bu formda, sen de Facebook (Internet üzerinde sosyal ağ) aracılığıyla kayıt tercih verebilir. Aşağıda oyunun standart kayıt açıklamasıdır.

3) Bundan sonra, E-posta adresiniz (e-posta adresi) girmeniz gerekir ilk satırı.

3) Daha sonra, doğum tarihinizi seçin.

4) Sonra bir sonraki satırda sunulmaktadır kod yazmak.

5), ve nihayet düğmeye & laquo tıkladığında; Sing yukarı , ve oynamak ! & Raquo;. Bu fare Oyunda Asker Ön 2 tüm kuralları ile katılıyorum.

oyunu online Asker Ön 2 yetişkin oynamak can oyun sitesinde kayıtlı kullanıcılar. Ayrıca, oyun için sistem gereksinimleri dikkat etmek gerekir:

Windows XP, Windows Vista, Windows 7 & ndash; OS ( bir işletim göre sistem ).

Intel Pentium 4 3. 0Ghz & ndash; CPU ( CPU ).

2 GB ndash; RAM ( bellek ).

NVDIA Geforce 6600 & ndash; GPU ( Video ).

Doğrudan X 9. 0 & ndash; Ses (ses).

oyun Asker Ön 2 Aşağıdaki sınıfları oynayabilirsiniz:

1) Delta Force oluşmuştur , sonra çok sayıda terör olayları , , 1970 , ABD. Bu grup temelinde kurulmuştur , SAS .

2) SWAT & ndash; o tarafından oluşturulan oldu , 1949 yılında . Bu grup Rus. yaratıldı Sovyet Silahlı Kuvvetleri İkinci Dünya sırasında Savaşın önderliğinde.

3) SAS & ndash; It was & nbsp; İngiltere'de David Stirling tarafından Temmuz 1941 yılında kurdu. Başlangıçta grup Kuzey Afrika'da Alman kuvvetleri ve İkinci Dünya Savaşı sırasında arkadan saldırı nüfuz kuruldu.

4): GIGN ndash; & Nbsp; Fransa'da kurulan bu grup, geçici çalışma grubu 1973 yılında .

5) gafe & ndash; Başlangıçta Meksika'da Dünya Kupası güvenliğini sağlamak için 1986 yılında kuruldu. Şimdi Meksika ordusunun ayrılmaz bir parçası.

6) UDT - Güney Kore Altı komut oluşturuldu [85 ] 1955 yılında . Onlar destekleyen ABD Navy SEALs ile güçlü bir ilişki.

Oyun & nbsp; Asker Ön 2 Çevrimiçi & nbsp; Askeri savaş hissetmek isteyenler için bir arzu online oyundur. Sen dünyanın en ünlü gruplarından biri bir asker olarak kendinizi hissedebilirsiniz.

SF 2 oyunu & ndash; sorunlar çeşitli gerçek, cesur oyuncular korkutucu karşılaşma için bir bilgisayar oyunu.

nbsp;

bir bilgisayar oyunu Asker Ön 2 Çevrimiçi tescil ve oyunu kendi başarıları ve ilerlemeyi keyfini çıkarın. & Nbsp; Bu yenilmez bir asker olarak Asker Ön 2 Online'da inanılmaz dünyasına kendinizi bırakın! & Nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more