Yer imleri

Askerler Inc: Mobil Savaş

Alternatif isimler: Askerler Inc
Savaş uğruna

Oyun Askerleri Inc Mobil Harp savaşı.

Pirium, askeri ve ekonomik stratejilerin geliştiricisi olarak ün kazanmıştır ve koleksiyonunda giderek daha fazla yeni başyapıtlar bulunmaktadır. Askerler Inc Mobile Warfare,"Conflict"oyununun devamıydı ve 2013 yılında piyasaya sürüldü. Yeni teknolojiler kullanılarak yeni bir dizi oluşturuldu. Geliştirilmiş 3D grafikler kullanılarak konumların ve karakterlerin simülasyonu yapıldı ve animasyon, 3D taramalar ve hareket yakalama için kullanıldı.

Soldiers Inc Mobile Warfare ücretsiz olarak indirilebilir, ancak bazı eklentiler paraya mal olur. Ayarlardaki satın alımların güvenliği için bir şifre koymak ve kimseye söylememek daha iyidir.

Oyunun

Suzhet.

Events 2037 yılında ortaya çıkıyor. Güney Amerika'da bulunan Selva de Fuego'nun yazarları tarafından icat edilen ülkede. Sayısız birlik,"Panacea"formülünü almak ve bunun ne kadar tehlikeli olduğunu anlamak için tek bir hedefle buraya akın ediyor.

Aşı Corporation'ın"Phoenix"adlı yapıtını keşfetti, onların bulduklarının birçok sorunu çözeceğini söyledi. İnsan vücudu üzerindeki etkisi, hem fiziksel hem de zihinsel verileri bir araya getirerek benzersizdir. Başkalarına göre bir avantaj elde ettikten sonra, iktidarı hızla ele geçirebilir, kendi düzeninizi empoze edebilir ve hatta dünyaya komuta edebilirsiniz. Antik çağlardan beri, birçokları bunu aradı ve şimdi, formülün kötü şöhretli insanların eline geçeceğine dair gerçek bir tehdit var.

Bilim insanlarının buluşu, gerçek bir savaşın gelişmesini sağlamıştır. Yetkililer lobiler, şirketler, isyancılar, devlet ve özel ordularla çarpıştı. Oyuncu tarafını seçer ve ayrılmaya doğru ilerler, Selva de Fuego'nun kampı serbest bölgeye ayırması ve onu güçlendirilmiş bir üs olarak geliştirmesi için ayrılır.

Oyunun

Tarayıcı sürümü bilgisayarınıza Soldiers Inc Mobile Warfare indirmenize izin veriyor. Aynı özelliklere sahip olan mobil versiyondan hiçbir şekilde farklı olmayacaktır:

  Oyun sürecinin özellikleri. Ücretsiz oyun process için

 • Vaseible
 • Açık Dillere Erişim
 • 3D içinde ayrıntıları ile mükemmel grafikler Çekici Dövüş
 • Görevlerine Katılıyor
 • Yaratıcı ittifaklar
 • Tek oyunculu oyuncular

Game Soldiers Inc Mobile Warfare, harekat anları ile askeri operasyonları değiştirir, böylece dikkat edersiniz:

 • Etkin Kaynaklar
 • Asker ve ekipman
 • Elektrik ekipmanı
 • Bir siteyi incelemek için
 • Görevlerin dağıtımı

Düşmanın sürekli kendi gücünü oluşturduğunu her zaman hatırlamanız gerekir. Buna karşı koymak için hızlı tanklara, yüksek hızlı uçaklara, keşif uçağı uçaklarına, savaş robotlarına ve iyi eğitimli askerlere de ihtiyacınız var. Çevredeki alanları keşfetmeyi unutmayın. Keşif sayesinde, sadece üslere yaklaşımları güvenceye almakla kalmaz, aynı zamanda mineral birikintilerini bulmak ya da önemli eserler içeren bir önbellek bulmak da mümkündür.

Askerlerin ekipmanının oynadığı önemli rol. Askerler Inc Mobile Warfare oyunu üniforma ve silahların mevcut öğeleri başarıyla birleştirmek için izin verir. Neredeyse saldırıya açık, mobil ve taktik açıdan mükemmel bir savaşçının etkili bir modelini oluşturabilirsiniz. Hedefe ulaşmak için davranışınızın ne olacağını seçin. Bazen, sürprizin etkisini kullanarak, önce saldırıya geçmek daha iyidir. Başka bir zaman, kendinizi iyi korumak için bölgenin özelliklerini kullanarak kendinizi savunmak tercih edilir.

Game Soldiers Inc. diğer oyuncularla aktif işbirliğini varsayar. Bazıları ile dostça anlaşmalar yapmak ve ittifaklar kurmak gerekli, diğerleri de şiddetli düşmanlara dönüşecek. Ayrıca, başarılar için değerli ödüller almak için turnuvalara katılın, tam görevler yapın ve görevler verin. Belki her şey, ana şey vazgeçmek değil!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more