Yer imleri

Soldiers Inc

Alternatif isimler: Soldiers Inc

Savaşın

Çatışma Oyunu Art - iktidar mücadelesi.

Kendi güçlü modern bir ordu oluşturmak ve askeri lider ve eşsiz mudrogo pravitelya durumunu almak isteyen kullanıcılar için Savaşı'nın

Çatışma AVP - strategiya Sanat. Bu özel tarayıcı çok oyunculu online oyun bir ayırt edici özelliği burada insanlar orklar ve goblinler askeri üsler, piyade, ağır zırhlı araçlar, uçaklar ve hiçbir masal karakterleri var, kendi aralarında kavga olmasıdır.

Vse eylem kurgusal Afrika ülkesinde yer alır. Orada mineraller ve nadir kaynaklardır ve mayın ve gücünü kontrol edebilirsiniz oyuncu, tamamen dünyaya hakim mümkün olacak. Ancak, bu dünyadaki bütün o kadar basit değil, yerel grupların ve çetelerin saymazsak büyük bir rekabet, şirketler ve ülkeler olduğunu, ne istediklerini almak istiyorum. Bu nedenle, sadece özenle tasarlanmış bir strateji zafer için, sadece oyuncu tüm diğerleri dikkate alınması gereken bir pozisyon almak sağlayacak savaş ve askeri üs içindeki kaynakların akılcı tahsisi bir taktik inşa etti.

oyunu çatışma AVP kaydı sadece yarım dakika olabilir geçmek için gerekli olan, bu ilgili alana isim e-posta adresi ve oyun şifresi ile gelip gerekli, bu oyunda herhangi bir prosedür hemen bu basit adımdan sonra, size öğrenme aşamasına geçebilirsiniz, posta adresinizi teyit vardır.

 

 

çatışma AVP bulunmaktadır.

İlk bakışta

, kullanıcı oyunun mükemmel kalitede göreceksiniz. Tüm ayrıntılar ve manzara açıkça görülebilir, hatta düzgün bir yüzey kavurucu güneş yeryüzünü yakılmış. Arka plan kaydedildi müzikal düzenleme, ruh verir ve ses efektleri bilgisayar ekranında olup bitenlerin gerçekçilik tamamlıyor.

Savaş Çatışmalar oyun Art

Eylem oldukça ayrıntılı talimat ile başlar. Oyun geliştirme için gerekli olan çeşitli kaynaklara sahiptir:

    Yakıt
  • ;
  • Boepripasy;
  • Prodovolstvie;
  • Almazy;

Kaynakların bu tür gelecekte inşa etmek ve orduyu güçlendirmek olacaktır hangi ilk inşaat ekibi, askeri, güvenlik ve kaynak binalar için gerekli

Vse rakiplerini yüzleşmeye hazır olduğunu.

Elmas, bu yüzden onları imha yüksek seviyelerde onlar kadar basit olsun, çünkü çok dikkatli ve onlar büyük bir anlaşma için gerekebilir - Erken evrelerde

, geliştiriciler en değerli oyun para yedek yok.

Oyunun

hedefi tüm yeni toprakları kontrol değerli kaynakları bakımından zengin olan kaçırmamak için verimli ve güçlü bir ordu oluşturmak için, ama oyuncular kendi alt bölümleri geliştirmek için başka yollar seçebilirsiniz. Savaş Askerler Inc. olmadan Kullanıcı kendisini saldırmak değil eğer yapmadım, güçlü bir savunma kurmak, ya da savunma veya non- saldırganlık için sözleşme imzalayarak diplomatik kanallardan gitmek zorunda kalacak.

Oyunda

, gerçek yarışmacının yanı sıra bilgisayar önünde, ve sanal rakipler vardır. Botlar çok güçlü askerlerinin değil, sorun getirebilir, ancak yerel çeteler, onlar saldırıya çekinmeyin vardır.

Saldırı ve savunma - güçlerin bölünmesi ile Savaş oyunu çatışma

Sanatı. Ne ordu stratejisini güçlendirmek için oyuncu seçimine, ama sadece hiç kimse dokunmaz çünkü kaynakların sürekli olmaması, oyunu daha agresif ve ilginç hale başka bazında bir saldırıda doldurulan olabilir. Bir sığınak geliştiricilerin Başka bir harika hediye, bu asker ve kaynakları gizlemek mümkün olduğunu ve kuvvetlerinin birikimi sonra aniden rakibinize konuşmak için.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more