Yer imleri

Solitaire Hikayesi TriPeaks

Alternatif isimler:

Solitaire Story TriPeaks kart bulmaca oyunu. Burada karikatür tarzında güzel grafikler göreceksiniz. Güzel müzik ve iyi seslendirme.

Bu isme rağmen, burada sadece üç tepe değil, aynı zamanda diğer solitaire türlerini de oynayabilirsiniz.

Ne oynayacağınızı seçin:

  • Tektaş
  • Örümcek
  • Atkı
  • Piramit
  • Boş yuva

Ve diğer popüler solitaire oyunları.

Oyun sırasında dünyanın birçok güzel yerini ziyaret edebilir ve her birinin manzarasına hayran kalarak oynayabilirsiniz.

Bunlar pek sıradan solitaire oyunları değil. Her oyun ayrı bir bilmecedir, gerekli tüm şartları yerine getirerek kazanmanız mümkündür. Tüm desteyi sökmek her zaman gerekli değildir, bazen gerekli sayıda puan almanız veya diğer görevleri tamamlamanız gerekir. Yani oynamak, klasik solitaire çözümünden çok daha ilginç ve kesinlikle daha eğlenceli. Oyunda klasik bir mod bulunsa da bir anda bu şekilde oynamayı daha çok sevdiyseniz.

Oyun inanılmaz derecede çeşitlidir. Tüm eylemler sihirle dolu bir dünyada gerçekleşir. Alışılmadık yerleri ziyaret edin.

Ziyaret:

  1. Ejderha Şelalesi
  2. Büyülü Orman
  3. Gizemli Kale
  4. Fairway

Ve gizemli ve sıra dışı isimleri bile olan diğer birçok yer.

Ancak oyundaki tüm sihir, görevleri çözmeniz gereken alanda yer almıyor.

Oyunun size yapışmadığı durumlarda, farklı tiplerde gelen ve ilk bakışta umutsuz bir durumda çıkış yolu bulabilecek özelliklere sahip olan güçlendirici kartlar her zaman yardıma hazır.

Daha fazla eğlence istiyorsanız, kötü cadı ile oynayın. Pek çok oyun kartı, karanlık gizemler ve çok gerçekçi illüzyonlar içeren kendi büyülü destesine sahip. Ona karşı kazanmak çok kolay olmayacak çünkü oyun genellikle beklenmedik dönüşler alıyor ama bu şekilde çok daha ilginç ve eğlenceli oluyor.

Bilge ejderha Dex ile tanışın. Sizi inanılmaz manzaralara sahip yerlere götürecek. Bu yolculuk sırasında sihirli kartlar kazanma ve değerli ödüller için diğer oyuncularla rekabet etme fırsatı bulacaksınız.

Oyun sizi uzun süre oyalayabilir, içinde pek çok olasılık bulunan 850'den fazla seviye sizi bekliyor.

Oyunun her bölümünde, her seferinde farklı olan benzersiz kartlarla başlarsınız.

Her durumda kazanabilmek için destek kartından oluşan bir koleksiyon toplayın.

Her sonraki seviye bir öncekinden biraz daha zor olacak, böylece yeteneğinizi sürekli olarak geliştirebileceksiniz.

Günlük giriş için ödüller kazanın ve özel görevleri tamamlayın.

Tekliflerin günlük olarak güncellendiği oyun içi mağazada, oyun içi para birimi veya gerçek para karşılığında güçlendiriciler ve dekorasyonlar satın alabilirsiniz.

Gerçek para harcamak gerekli değildir, oyun ücretsizdir ve her şeyden önce beceri kazanmaya yardımcı olur.

Solitaire Story TriPeaks Android'de ücretsiz indir Bu sayfadaki bağlantıyı takip ederseniz başaracaksınız.

Oyunu hemen yükleyin ve muhteşem sakinlerle büyülü bir dünyanın alışılmadık koşullarında kart bulmacalarını çözmenin tadını çıkarın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more