Yer imleri

Sessizliğin Şarkıları

Alternatif isimler:

Songs Of Silence, büyülü dünyayı her şeyi tüketen Sessizlikten kurtaracağınız bir stratejidir. Songs Of Silence'ı PC'de çalabilirsiniz. Grafikler renkli, karikatür tarzında yapılmış. Müzik seçimi hoş, içindeki tüm besteler ünlü besteci Hitoshi Sakimoto tarafından yazılmış.

Oyundaki olaylar, her şeyi tüketen Sessizlik adı verilen şeytani bir gücün istila ettiği bir fantezi dünyasında geçiyor. Bu muhteşem yeri kurtarmak size düşecek, ilginç olacak.

Geliştiriciler ilk görevlerde ipuçları hazırlayarak yeni gelenlerle ilgilendiler.

Songs Of Silence'da oyuncular birçok heyecan verici görev bulacak:

  • Seyahat edin ve içinde bulduğunuz dünyayı keşfedin
  • Hikayede ilerlemek için görev hedeflerini tamamlayın
  • Savaş alanında hangi becerilerin daha yararlı olduğunu seçin ve bunları kahramanlarınızda geliştirin
  • En değerli eserlerin tümünü bulun
  • Silah cephanenizi en iyi modellerle doldurun
  • En iyi seçeneği bulana kadar takımın kompozisyonunu değiştirerek deney yapın
  • Savaşları kazanın ve düşman ordularını alt edin

Songs Of Silence PC'deki ana aktiviteler şunlardır.

Bu projeyi oluştururken geliştiriciler popüler Heroes of Might and Magic oyunundan ilham aldılar ancak bu bir klon değil. Oyunun benzersiz ve çok ilginç olduğu ortaya çıktı.

Songs Of Silence'ı tek başınıza veya çevrimiçi olarak diğer oyuncularla çalabilirsiniz, hepsi seçilen moda bağlıdır.

Tek oyunculu kampanyalar becerilerinizi geliştirmek ve daha fazlası için ilgi çekici olabilir. Konu büyüleyici ve bundan sonra ne olacağını bilmek istiyorsunuz. Oyun sırasında pek çok beklenmedik dönüş ve alışılmadık kararlar sizi bekliyor. Pek çok hikaye kampanyası var, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey olacak, ilginç hikayeye rağmen her biri bir akşamda tamamlanacak şekilde tasarlandı. Geliştiriciler bunu kasıtlı olarak yaptılar çünkü çoğu insanın uzun ve kafa karıştırıcı bir oyunu oynayarak haftalarca harcayacak zamanı yok. Ayrıca harita ve oyun koşullarının her seferinde rastgele oluşturulduğu tekli senaryolar da mevcut olduğundan, bunların üzerinden defalarca geçebilir ve sanki ilk kez oynuyormuş gibi ilgi çekici olacaktır.

Çok oyunculu görevler, çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla veya rastgele kişilerle oynayarak eğlenmenizi sağlayacak.

Songs Of Silence'ın birçok ilginç çözümü ve sıra tabanlı bir oyun sistemi var, ancak savaşlar otomatik olarak gerçekleşiyor. Bu bazılarına tuhaf gelebilir ama çoğu kişi bu çözümü beğenecek.

Kimin kazanacağı esas olarak kadronun bileşimine ve dövüşçülerin gücüne göre belirleniyor. Herhangi bir düşmanı yenmenize izin verecek doğru takımdır.

Çalmaya başlamak istiyorsanız Songs Of Silence'ı indirip yüklemeniz gerekiyor. Bundan hemen sonra, tek oyunculu oyun modlarının keyfini çevrimdışı olarak çıkarabileceksiniz, ancak çok oyunculu mod için İnternet bağlantısı gerekecektir.

Songs Of Silence'ın PC'ye ücretsiz indirilmesi maalesef çalışmayacak. Oyunu geliştiricilerin web sitesinden veya Steam portalını ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya olan büyülü bir dünyada birçok maceraya atılmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more