Yer imleri

Sonic Generations Nostalji Sürümü

Alternatif isimler: Sonic Generations Nostalji Sürümü

İşlemci: Core 2 Duo 2 GHz / Athlon 64 X2 4000 +

RAM: 2GB

Ekran Kartı: 512 MB bellek

Disk Alanı: 11 GB

Sonic adında Bir kirpi -

Oyun Sonic Generations bilgisayar dünyasında en popüler karakterlerden biri 20. yıldönümü tasarımcılar ve Sega programcılar tarafından geliştirilmiştir. Sonic Generations neredeyse mevcut tüm oyun platformu yayımlanan ve arsa onun maceralarını her hatırlatarak, oyun serisinin tüm parçaları üzerinde hayranlarını cesur kirpi hızını taşımak oldu. Oyun bazı kendisini karşılamak için seyahat edebilirsiniz, ilk başlayarak, oyunun tüm önceki parçalar için zaman kahramanı yönlendirir.

Bilgisayar yolculuk

Farklı platformlar için oyun geliştirme konsol sürümleri arasında bazı farklılıklar ve PC'ler için piyasaya sürüldü biri vardı dikkat çekicidir. Yani, Sonic Generations PC önemli farklılıklar bir numarası vardır. İlk Sonic oyunlarının ilk bölümlerinin başlangıç ​​düzeylerinin andıran Dünya seçimi düzeyleri, özel konumdan erişilebilir her biri oyun seviyeleri, dünyalar aracılığıyla kolay navigasyon olduğunu. Birinci düzey gezinme Sonic Generations tamamen interaktif, o şeyi diğer bütün olarak aynı şeyi yapabilirsiniz - çevremizdeki nesnelerle etkileşim, koşmak, atlamak, düşman ve onsuz hareket böylece, başlangıç ​​düzeyde değildir tek şey güvenli bir mutant takılmaları veya sivri inmeye. Başlangıçta oyunu Sonic Generations bizi neredeyse renksiz dünya düzeyinde seçim verir, ancak boya ile ilerleme gibi klasik dünyada kahraman taşıyan, parlak olacak ve yeni seviyeleri açılacaktır Sonic, modern ve daha sonra üçte açıldı dünya - dönemi Dreamcast.

Sonic Worlds

Tüm dünya üç oyun birbirinden farklıdır, ancak genel atmosfer korumak. Dünyanın herhangi düzeyleri her dört birbirine bölümden oluşacak ve her seviyede bir önceki geçtikten sonra açılacak ve dünya bu düzeyde tedavi edecek hangi farketmez, oyun sıkı bir düzen vardır. Modern dünyanın geçişinden sonra, Sonic modern dünyanın ana patron kazanabilirsiniz zaman Sonic kahramanı yedi Kaos Emeralds toplamak gerekir, içinde kusurlu bir mekanizma olduğu, açık ve bonus dördüncü dünya. Bütün taşlar toplanacak ve mekanizma sabit bir kez, tüm oyun dünyalarında kötü adam ile savaş erişebilirsiniz.

İkramiyeler

Oyunun herhangi bir düzeyde eylemlerinin her birinde, yeni, keşfedilmemiş erken becerilerini açmak koşma hızınızı ya da yükseklik atlama kahraman artırmak veya bir yolculuğa sizin için çalışmak değil sadece saldırının yeni türleri eklemek için bir fırsat verecektir gizli bonus Red Star Ring, olacak . Beş aziz halkalarının konumu Sonic, her bölümde önce küçük bir iletişim birçok arkadaş birini keşfedeceksiniz çünkü, dikkatli olmalıdır. Tüm seviyeleri geçtikten sonra, oyun sona gelmiyor ve oyuncu önce özel görevleri yerine getirmek, o Sonic oynamak, aynı zamanda diğer karakterler değil sadece ek görev açın ve bazı ekstra ödülleri alacak.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more