Yer imleri

Sonic & SEGA All-Stars Racing

Alternatif isimler: Sonic & SEGA All-Stars Racing

İşlemci: Pentium 4/Athlon 64 3. 2 GHz

RAM: 1 GB

Ekran Kartı: GeForce 7600/Radeon X1300

Disk Alanı: 5. 2GB

Sonic Sega Rasing All-stars - arcade oyunu bilgisayar dünyasında, Sonic kirpi en çok tanınan oyun karakterlerinden birinin maceralarını dayalı. Sonic aracınızın hızını ve gücünü artırmak, Super Sonic dönüştürmek mümkün olacak.

Oyun

Sonic Sega bunlardan ilk All-yıldızlı birkaç adımdan oluşan bir turnuva olacak ve sırayla bu, klasik oyun gibi Sonic düzeyleri dört ayrı bölümden oluşmaktadır. Her aşamada Ev ve objektif - sadece üç üst yerleri işgal. Ancak bu şekilde size coveted kupa kazanmak ve o zamana kadar kapalı olacaktır sonraki adıma, gitmek mümkün olacak. Eğer tek bir bilgisayara arkadaşı ile oynamak için zaman turnuvanın yanı sıra, ana menüde oyunun diğer sürümleri, tek yarışları ve hatta bir seçenek seçebilirsiniz.

Heroes

Bütün karakterler hiç yüksek hızlı Sonic kirpi hakkında öykülerinden birinde oynamıştır herkes için tanıdık. Oyunda Sonic yarış olumlu karakterler için değil sadece oynamak, ama azılı kötü adamlar için olabilir. Burada, böyle Dr Eggman, Tails tilki, Ryu Hazuki, maymun Amigo, Sonic kendisi ve oyun şirketi Sega evreninin diğer karakterleri bir sürü gibi eski arkadaşlarla buluşmak. Her karakter kendi aracı ile eşleşmiş olacak ve değiştirmek mümkün olacaktır. Kim kahramanlar dörtlü kullanacak olup, birisi küçük bir uçağın daha isterdi. Bu Sonic Sega araçların her kendi pilot özelliklerini değil, sadece farklı, ancak benzersiz bir denetim olacak ki dikkat çekicidir.

Giriş

Sonic Yarış çok karmaşık değildir ve fiziksel modeller doğallığa iddiaları, ancak bu tür oyunlar için gerekli değildir. Burada önemli olan şey, bir renk cümbüşü ve dinamik olay, çatı yarışları. Tüm yarışlar maksimum hızda düzenlenen ve bu bonus puan veya geçici ivme kazanç, daha etkin bir sonraki dönüş girmeye çalışırken, gaz sabit basınç vybudete edilecektir. Her parça yanı sıra güdümlü füzeler, mayın veya yönetilen hızlandırıcı gibi yararlı ikramiye her türlü kutuları düzenlenecektir. En ilginç oyun modları biri çok basit görevleri gerçekleştirmek için izin verir. Çok daha fazla bir nakavt ırk, yüzük toplama, atış poligonu ve vardır.

 

Bilgisayar oyunu Sonic & SEGA All-Stars Racing