Yer imleri

Soulland Yeniden Yüklendi

Alternatif isimler:

Soul Land Reloaded, mobil cihazlar için uyarlanmış, popüler MOBA RPG türünde bir oyundur ve bu sayede her yerde heyecan verici bir zaman geçirebilirsiniz. Grafikler, çizgi film tarzında parlak ve renklidir. Performans gereksinimleri yüksek değildir, bu nedenle yavaş bir akıllı telefonunuz veya tabletiniz olsa bile büyük ihtimalle onda rahatça oynayabilirsiniz. Seslendirme profesyonelce yapılmış, müzikler enerjik.

İşte kült oyun Soul Land'in güncellenmiş ve yeniden tasarlanmış bir versiyonu. Bu sürüm, orijinal sürümün geliştiricileri tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Hatta

'den fazla Kahraman var ve onları iyileştirme ve özelleştirme olasılıkları çok daha geniş.

Arayüz sezgisel ve basit olduğu için uzun sürmeyecek kısa bir eğitim görevini tamamlayın, ardından oynamaya başlayın.

 • Bir kahraman takımı oluştur
 • Savaşlara katılın ve deneyim kazanın
 • Savaşçılarınızın seviyesini yükseltin
 • Takımınızdaki savaşçıların sınıfını artırmak için kart toplayın
 • Dahili sohbette diğer oyuncularla iletişim kurun
 • Loncalar oluşturun ve grup görevlerini tamamlayın
 • Ordunuzu daha da güçlendirmek için ekipmanınızı yükseltin

Liste küçük ama bunlar yalnızca ana faaliyetler, gerçekte çok daha fazla görev var. Soul Land Reloaded'ı istediğiniz kadar oynayabilirsiniz ve her zaman yapacak bir şeyler olacaktır.

Bu durumda işe yaramaz malzeme veya kahraman kartı yoktur. İhtiyacınız olmayan kaynaklar faydalı kaynaklara dönüştürülebilir.

Oynanabilir tüm konumlarda savaşın ve zafer kazanın.

Şu anda oyunda mevcut olan eksiksiz hikayeler:

 1. Tang San'ın İnanılmaz Yolculuğuna Çıkın
 2. Oyunun enginliğinde Shrek the Seven Devils'i arayın
 3. Seagod Adasını Ziyaret Edin
 4. Ruh Canavarlarını Bul

Arsa ilginç. Sizi diğer oyuncularla daha zorlu savaşlara veya ağdaki toplu görevlere hazırlayacaktır.

Kahramanların sıradandan efsaneviye kendi sınıfları vardır. Takımınıza bir dövüşçü almak için belirli sayıda kart almanız gerekir. Daha fazla kart topladıktan sonra bu karakterin sınıfını yükseltebileceksiniz.

Zafer genellikle takımın bileşimine bağlıdır. Doğru ekibi bir araya getirmek bir sanattır. Çevrimiçi olarak hazır çözümler bulabilir veya kendi başınıza deney yapabilirsiniz.

Savaşçılarınızın birlikte ne kadar başarılı savaşabileceğini kontrol edin, en kolay yol, arenadaki diğer savaşçılardan oluşan mangalarla düello yapmaktır.

Geliştiriciler yeni oyuncularla ilgileniyorlar, bu nedenle hızlı bir şekilde gelişip deneyimli savaşçıların seviyesine yaklaşabilmeniz için çaba sarf ettiler.

Giriş yaptığınız için cömert ödüller alacaksınız, bunlar özellikle oyunun ilk günlerinde faydalı olacak.

Oyun içi mağaza, ürün yelpazesini düzenli olarak günceller. Kahraman kartları, ekipmanı geliştirmek için malzemeler ve diğer faydalı öğeleri satın alabilirsiniz. Ödeme, oyun para biriminde veya gerçek parayla kabul edilir.

Soul Land Reloaded'ı Android'de bu sayfada bulunan bağlantıya tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın ve kendi yenilmez takımınızı oluşturun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more