Yer imleri

Chronos'un Ruhları

Alternatif isimler:

Souls of Chronos, PC'de oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur. RPG türünün ilk oyunlarını anımsatan, klasik tarzda iyi ayrıntılara sahip grafikler. Karakterlerin müzikleri ve seslendirmeleri 90'lar nostaljisini çağrıştırıyor.

Oyundaki olaylar kıyametten on beş yıl sonra geçiyor. Dünya bu felaket sırasında ölmedi ama sonsuza dek değişti. Valois imparatorluğunun ücra bir köşesinde yer alan taşra kasabası Astella, felaketin etkilerini hâlâ hissediyor.

Resmi makamlar durum üzerindeki etkisini kaybetti ve bu nedenle yerel çeteler, gizemli dış güçler ve suç toplulukları arasında sık sık çatışmalar yaşanıyor. İşler o kadar kötü ki, büyülü dünya medeniyete onarılamaz zararlar verebilecek küresel çatışmalara kaymak üzere.

Dünyanın umudu, zaman kontrolü konusunda süper güçlere sahip yeni bir türdür. Bu yaratıklara Chronos denir, ancak yaklaşan felaketi durdurabilirler.

Ana karakterler, neredeyse bir kazada ölmek üzere olan Sid adında bir adam ve özel Chrono yeteneğine sahip Torii adında bir kızdır.

  • Astella
  • sakinlerinden benzer düşünen insanlardan oluşan bir ekip toplayın
  • Fantezi dünyasını keşfedin ve onu kurtarmak için neler yapılabileceğini öğrenin
  • Karşılaşılan düşmanları yenin ve görevinizi tamamlayın

Oyun öncelikle klasik RPG hayranlarına ve anime severlere hitap edecek. Oyunun izleyici kitlesi geniş olduğu için bu tür oyuncular oldukça fazladır.

İlk RPG'leri hiç oynamamış olsanız ve Anime'nin ne olduğunu bilmeseniz bile, yine de oynamaya değer, büyük olasılıkla beğeneceksiniz.

Kimlere oyun tavsiye edilmez okumayı sevmeyenler içindir. Büyülü dünyanın sakinleri ile sık sık iletişim kuracaksınız, bu nedenle çok fazla diyalog olacak. Çok sayıda konuşma olmadan, yerel sakinlerin desteğini alamaz ve onlardan savaşa hazır bir ekip kuramazsınız.

Karakter, gerçek zamanlı olarak dünya çapında hareket eder. Savaşlar sırasında, savaşçılarınız rakiplerle birer birer dövüştüğünde oyun sıra tabanlı moda geçer. Saldırı yerine şifa ve diğer büyüler kullanılabilir.

Arsa oldukça uzun, sürprizler ve beklenmedik kıvrımlar barındırıyor.

Hikaye görevlerinin yanı sıra yan görevleri de tamamlayabilirsiniz. Bu, hızlı bir şekilde yeterince deneyim biriktirmenize ve takım üyelerinin seviyesini yükseltmenize olanak tanır. Seviye atladığınızda, mevcut becerilerden hangilerinin geliştirileceğini veya yeni beceriler öğrenileceğini seçebileceksiniz.

Silahlar ve büyülü eserler de ekibin gücünü etkiler. Dövüşçülerin her biri için doğru ekipmanı seçin.

Hikayenin sonunda takımı tamamen kendi tarzınıza göre özelleştireceksiniz ve Souls of Chronos oynamak daha ilginç hale gelecek. Sadece dövüşçülerin her birinin savaş alanında kendisine verilen görevleri yerine getirmesini sağlayarak, tüm patronları yenebilir ve büyülü dünyayı kurtarabilirsiniz.

Souls of Chronos PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyun, Steam platformunda veya geliştiricinin web sitesinde satın alınabilir.

Chrono'nun yeteneğinin yardımıyla büyülü dünyayı kurtarmak için oyunu hemen yükleyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more