Yer imleri

SpaceInvasion

Alternatif isimler: SpaceInvasion

online oyun SpaceInvasion ile tanışmış olsun. Yıl milyonlarca Glitter yeni evrenler ve dünyanın yıkımı size sonuna kadar bu oyunun ölçeği tadını çıkarabilirsiniz. Online Oyun & nbsp; SpaceInvasion tarayıcıda başladı. Eğer yıldız savaşa atılmak için gitmeden önce Ancak, herhangi bir sistem gereksinimleri bizim oyun vzglyanёm. Online oyun SpaceInvasion tarayıcısında çalışır. Düzgün çalışabilmesi için Adobe Flash Player yüklemeniz gerekmektedir. Şu anda desteklenen & nbsp; neredeyse tüm popüler tarayıcıları. Donanım & ndash gelince; 16 MB RAM, Internet erişimi olan ana şeyle Pentium 3 bilgisayar düzeyinde yeterli. & Nbsp;

nbsp;

& nbsp; & nbsp oyun Kayıt içinde, SpaceInvasion bile en ufak bir soruna neden. Nick & ndash; seçiminizi & nbsp belirtmeniz gerekir oynamaya başlamak için; Oyuncu adı, parola, e-posta adresi, doğum tarihi, ikamet ülke ve bu anlaşmanın şartları kabul etmektedir. & Nbsp; Tarih & nbsp; size can ortak dağılımı istiyorsanız, posta kutunuza oyuna güncellemeler yanı sıra oyunun önemli olayları; SpaceInvasion & nbsp ilgili haberleri almanızı sağlar.

SpaceInvasion online kayıt size gökada dünyada olmasını sağlar. Kendi yıldız sistemi oluşturmak veya varolan bir girebilirsiniz. & Nbsp;

nbsp;

nbsp;

& nbsp; & ndash yıldız galaksinin Merkezi; Pek çok yarar olabilir, ama sakıncaları olabilir; & nbsp Planet. Gezegenin temel kalite parametrelerinden biri - gelişimi için kaynakların mevcudiyetine (Kryptonite, cevher, metal, baharat), atmosferin doğası da hayatını zorlaştırıyor ve üç yoldan biriyle enerji üretebilir. Onların fiziksel boyutunu ve & nbsp;, galaksinin koordinatları Ayrıca, her gezegenin kendi ortam sıcaklığı, & nbsp vardır. Bölüm & laquo;; hızla gezegenin senin gezegenin ekonomik ve askeri gelişimini artırmak, böylece SpaceInvasion online oyun, & nbsp gözlemleyebilirsiniz dünyanın & raquo genel bir bakış; . Ayrıca, binalar için dikkat bilimsel gelişmeleri yürütmek ve oluşturmak ve tren filosu için var.

nbsp;

& nbsp; SpaceInvasion çevrimiçi, her zaman heyecan verici, dinlenmek için yardımcı olur, ama nedeniyle düşmanları tarafından yok edilecektir filosu ve gezegeninizin, yetkin taktik ve ekonomik hazırlık olmadan somun kullanmak zorunda olduğu bir tatil olacak; Oyun & nbsp oynayın.

Bilim ve ndash; Eğer kaynak & nbsp yatırım yapmaya karar ise; fen kaynakları veya filonun gücünün çıkarılması bir artış getirecek invistitsii çünkü bu, çok iyi bir hamledir. Metaller, kriptonit & ndash çıkarılması ilgileniyoruz biz benimkini dikkat binalar, arasında; Bu & nbsp; enerji ve inşa etmek için kaynak sağlamak iki önemli bina. Bu & nbsp; servet depoda muhafaza edilmelidir. Çok sık SpaceInvasion size ve sizin gezegenin hayatını takip edebilirsiniz, ancak savaş filosu hakkında unutmayın ve herhangi bir öz-saygı oyuncu kendi filosunu sahip olmalıdır; Online & nbsp oyunu oyna. & Nbsp; mağazasında size SpaceInvasion oynarken çalışacak özel bir işi almak için fırsat var. SpaceInvasion oyun & nbsp olarak; her yerde internet erişimi & ndash olduğu yerden can; ister bir cep telefonu, bir tablet veya eski bir bilgisayar var. Sana bir şans verecektir sizin gezegende patlak olacak Yıldızlı savaşları yeni & nbsp hakkında bilgi almak için, insanlar ve eğlenin.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more