Yer imleri

Uzay Öncüler 2

Alternatif isimler: Uzay Öncüler 2

nbsp;

Uzay Öncüler 2 Çevrimiçi & ndash; Uzay tarayıcı tabanlı strateji, uzayda iktidar mücadelesidir. Gol - favori gezegeni kolonize endüstriyel kompleks gezegenlerarası gelişmekte veya zaptedilemez karakol oluşturarak, galaksideki yenilmez bir imparatorluk oluşturun.

nbsp;

Çevrimiçi oyun Space Öncüler 2 oyunu istemci kurulum gerektirmeyen ve herhangi bir modern tarayıcıda kullanılabilir değil. Eğer oyunu başlatmak için gereken tüm bu Ol Uzay Öncüleri 2 var.

Ana sayfada kayıt yöntemini seçebileceğiniz bir kayıt formu vardır, iki tane var.

ilk Facebook ya da Google bir hesabı kullanarak ilgili düğmeye tıklayarak ve oyun kayıt yapmak için talimatları izleyin.

Facebook ile Google'da kayıtlı hesabınız yoksa, o zaman ikinci yöntemi kullanmak zorunda, oyun doğrudan Looki-kayıt: Kayıt alanlar giriş (isim), e-posta ve şifrenizi girin de, daha sonra oyun ve basının kuralları ile bir anlaşma kabul laquo &; Kayıt & raquo;. Oyunun Uzay Öncüler 2 Bu tarihi bitti. Bundan sonra & laquo basabilirsiniz; oynayın! & Raquo;.

nbsp;

önemlidir! Hesap Looki-kayıt, otomatik olarak tüm oyunları topluluğuna erişimi olacaktır!

nbsp;

oynatıcının ana hedefi kurmak ve onların galaktik imparatorluğunu geliştirmektir. Bu hedefe ulaşmak için bu İmparatorluğun yapımı ve geliştirilmesi için kaynak sağlayacaktır birçok önemli bina inşa etmek gerekli olacaktır. & Nbsp;

Metal, kristal ve trityum:

Çevrimiçi oyun Space Öncüler 2 kaynaklarının üç çeşidi vardır.

Metal ve sipariş binalar inşa edebilmek için, ve bununla birlikte, bazı amaçlar için Trityum da gerekli olabilir, araştırma incelemek için gerekli kristalleri (o da gemiler için yakıt olarak kullanılır).

, bu kaynakların yanı sıra, yine Nanobots ve ndash vardır; Bu binalar, gemiler ve zaman çalışmalarının inşaat süresini azaltabilir ücretli kaynaktır. & Nbsp;

Oyun enerjisi gibi bir değer (kalan enerji ve toplam sayısı sinyalleri) sahiptir.

nbsp;

& nbsp; onun İmparatorluğu'nun gelişimi için Uzay Öncüler 2 online oyun gibi binalar vardır

Metalloshahta, Kristalloshahta ve trityum Synthesizer & ndash; bu binalar inşaatı için gerekli kaynakları sağlamak;

SES, jeotermal santraller ve rüzgar türbini & ndash; bu binalar, gerekli enerji üretiminde ilgileniyoruz

Tersane & ndash; Burada yeni gemi inşa edecek, ek olarak, tersane inşaatı süresini azaltır;

Laboratuvar & ndash; Farklı çalışmalarda orada ele alınacaktır, ek olarak, laboratuvar onları öğrenmek için zaman azaltır;

Bina Güven & ndash; Bina Bina inşaat süresini azaltır

DEPO & ndash; oyuncu Voyager kiralamak için size teklif yapabilir;

Utilizer & ndash; Burada o Utilizer ve Megautilizator olarak, kaynaklar, askeri birimler ve ranta atık dönüştürmek mümkündür;

Androidozavod & ndash; teşekkürler ona, önemli ölçüde diğer binalar, gemiler ve savunma inşaat azaltılmış

Üniversite & ndash; teşekkürler ona o zaman araştırma çalışmasında düşürülür

Prombaza & ndash; Eğer inşaat siteleri eklemenizi sağlar, bu mayınlar ve enerji tesislerinin paralel inşaat yapılabilir.

nbsp;

Tüccar ve Savaşçı:

oyunu Uzay Öncüler 2 Çevrimiçi iki uzmanlık vardır.

Eğer yol için sürekli bir mücadele isterseniz

, o zaman seçmek & ndash daha iyidir; Öncelikli barış misyonları yürütmek ise Warrior ve o zaman daha iyi ve ndash; Trader.

Bu iki meslek hakkında daha fazla bilgi için, oyun forumlarında bulunabilir.

nbsp;

Ekonomi, Gemi Servisi, Deniz Kuvvetleri, Sistem, Ticaret ve Diğer Oyuncular:

Oyun sekiz bölümden oluşmaktadır. Her bölüm belirli bir oyun sorunu için istenen öğeyi seçebilirsiniz kendi menü vardır. Yani, oldukça ilginç olacak online oyun Uzay Öncüleri 2 oynarlar.

nbsp;

, oyunu online uzay Öncüleri 2 oynamaya başlayan böylece karakterin ilk 14 gün, saldırılara karşı korunmuş olacaktır lütfen unutmayın, onların gezegeni geliştirmek için zaman var bu yararlanmak için önerilir.

nbsp;

Bu oyunun bir başka çok ilginç bir özelliği, bir tatil var. Tatile olmak, senin filo ve gezegen kısmen, diğer oyuncular tatil sırasında yapmak için izin imparatorluk zarar vermez başka alt uzay dönüştü. Ayrıca, tatillerde, mayınlar kaynakları (değil tam kapasite), gemiler, tahsil edilmeye devam ve inşa binaları ayıklamak devam ediyor.

nbsp;

Eğer İttifaka katılım, veya kendi oluşturmak istiyorsanız

birçok diğer oyunlarda olduğu gibi, bu mümkün. Buna bağlı olarak, oyun bazı avantajları vardır.

nbsp;

Uzay macera seven herkese ilginç ve heyecan verici olacak 2

Genel olarak, Uzay Öncüleri oynarlar. & Nbsp;

Uzay Öncüler 2 online kayıt gelenlerin tümü açılacak, bu gizemli dünya!

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more