Yer imleri

Kıvılcım

Alternatif isimler:

Sparklite aksiyon RPG oyunu. Bu konsollar için çıkmış bir klasik ama zamanla Android çalıştıran cihazlarda da oynanabilir hale geldi. 90'ların oyunları tarzında piksel grafikler. Seslendirme çok kaliteli. Ünlü besteci Dale North müzik üzerinde çalıştı.

Olayların geçtiği ülkeye Geodia denir. Bir zamanlar huzurlu ve alışılmadık derecede güzel bir yerdi ama Geodia topraklarına bir maden şirketi geldi ve her şey değişti.

Şirkete çok sayıda yeraltı canavarı ve titan hizmet veriyor. Kötü şirketle savaşmak size kalmış.

  • Masal dünyasında seyahat edin ve sakinleriyle iletişim kurun
  • Gizli yerleri bulun ve keşfedin
  • Yeni dövüş tekniklerini öğrenin
  • Silahları ve teçhizatı yükseltin
  • Canavarları öldür ve titanlarla savaş
  • Daha fazla ilerlemek için bulmacaları çözün

Çok sayıda görev sayesinde oyun sizi uzun süre büyüleyebilir. Zamanı takip etmeyi unutmayın.

Geliştiricilerin bıraktığı ipuçları sayesinde kontrolleri anlamak kolay olacak. Arayüz sezgiseldir.

Yolculuk yüzeyden başlıyor, ancak ilerledikçe dünyanın daha derinlerine dalacak ve yol boyunca şirketin kötü yaratıklarını yok edeceksiniz.

Oyunun konusu ilginç ve beklenmedik sürprizlerle sizi şaşırtabilir.

İlk kez, nasıl bittiğini öğrenmek için oyunu bir an önce bitirmek isteyebilirsiniz. 10 saatten fazla sürecek ama yavaş oynamak çok daha keyifli. Haritadaki tüm alanları ziyaret edin, ek görevleri tamamlayın. Bir peri masalı diyarının genişliğinde gizlenmiş eserleri toplayın.

Bu sayede Geodia sakinlerinin eşliğinde çok daha fazla zaman geçirebilir ve hiç sıkılmazsınız.

Dövüş sistemi ilk bakışta basit görünebilir ama öyle değil. Öğrenilebilen büyü ve tekniklerin cephaneliği oldukça geniştir. Ancak bu, en güçlü düşmanları yenmek için yeterli olmayabilir. Doğru taktikleri seçmek gerekiyor, bu olmadan titanlar yenilemez. Çok güçlü yaratıklardır ve hilesiz basit bir dövüşte sizi kolayca yenerler.

Tüm düşmanları yenmek çok önemlidir, ancak yol boyunca karşılaşacağınız bulmacaların çözümünü bulmak da aynı derecede önemlidir. Ancak bu bilmeceleri çözerek yolu daha da açabileceksiniz.

A kalıcı İnternet bağlantısı gerekli değildir, bu da mobil operatörlerin veya bir Wi-Fi ağının kapsama alanı olmadığı durumlarda bile Sparklite oynamanın mümkün olduğu anlamına gelir.

Sparklite'ı Andriod'de ücretsiz olarak indirmek için bu sayfadaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Oyunu yükleyin ve ücretsiz oynamaya başlayın. İlk titanı yendikten sonra, tam sürümü satın alıp oynamaya devam etmek isteyip istemediğinize karar vermeniz gerekecek. Tam sürümü satın aldıktan sonra herhangi bir ek ödeme yapmanız veya sandık satın almanız gerekmeyecektir.

Bir kötü adam tarafından yönetilen bir madencilik şirketinin büyülü dünyanın ekosistemini yok etmesini önlemek için hemen oynamaya başlayın! Muhteşem Geodia ülkesinde yaşayan herkesin refahı sadece size bağlı!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more