Yer imleri

SpellForce: Eo'nun Fethi

Alternatif isimler:

SpellForce Conquest of Eo, ünlü oyun serilerini devam ettiren sıra tabanlı bir stratejidir. Bu türdeki oyunlarda iyi grafikler hiçbir zaman zorunlu olmadı, ancak burada sorun yok. Oyun birimleri ve binalar ayrıntılı, dünya güzel görünüyor. Seslendirme, serideki önceki oyunların tarzında niteliksel olarak yapılır.

Hikayenin bu bölümünde, kahraman, selefinden bir manto ve büyülü bir kule miras alır.

Çevredeki tüm topraklara boyun eğdirecek kadar güçlü olmadan önce birçok şeye dikkat etmeniz gerekir:

  • Savaş alanında kazanmanıza yardımcı olacak büyüler öğrenin
  • Büyük savaş ağalarını size hizmet etmeleri için yenin
  • Çevredeki alanları keşfedin ve kaynakları araştırın
  • Komşu krallıkları fethetmek için ordular gönderin

Genellikle olduğu gibi, açıklamayı okurken oyun son derece basit görünüyor, ancak aslında geçiş akıllı olmanızı ve sonraki adımlarınızı planlamanızı gerektirecek.

Değerli bir halef olmalı ve Archflame adı verilen tükenmez büyünün kaynağını kurtarmak için kampanyaya devam etmelisiniz.

Hedefe ulaşmak için kontrol altındaki bölgeleri genişletmek gerekiyor. Topraklarınızın her yerinde küçük sihirli alev cepleri var, bunları mevcut büyülerin cephaneliğini ve büyünün gücünü genişletmek için kullanın.

Savaşçılarınız için büyülü eserler, benzersiz silahlar ve zırhlar bulmak üzere her yöne ekipler gönderin.

Bu güçlü eşyalar görevinizi kolaylaştıracak.

Oyundaki kontroller oldukça basittir. Savaş sırasında ve haritada hareket ederken, düşmanla sırayla hareket edersiniz. Sıra tabanlı stratejilerde zaten deneyiminiz varsa, bunu anlamak kolay olacaktır. Yeni başlayan biriyseniz, küçük bir eğitim, SpellForce Conquest of Eo oynamaya başlamadan önce kontrollerde ustalaşmanıza yardımcı olacaktır.

Birimlerin veya savaşçıların her biri, tek hamlede belirli sayıda altıgen hücreyi ilerletebilir. Bu mesafe kolaylık sağlamak için vurgulanacaktır. Bir birimin kat ettiği mesafe birçok faktöre bağlıdır.

  1. Arazi tipi
  2. Hareket becerileri ne kadar gelişmiş
  3. Özel ekipmanın mevcudiyeti

Bazen bir birimin bir turda ne kadar ileri gidebileceği savaşın sonucunu etkileyebilir.

Tüm savaşçılar, savaşlara katıldıkları için deneyim kazanır. Birikmiş deneyim, yeni beceriler öğrenerek veya eski becerileri geliştirerek bir dövüşçünün gücünü artırmayı mümkün kılar. Savaşçılarınızın hangi becerilere ihtiyaç duyduğunu siz seçer ve bunları kendi oyun tarzınıza göre uyarlarsınız.

Her oynatma öncekinden biraz farklıdır. Sefer tekrarlanabilse de yerleşim yerleri, düşmanlar ve faydalı yerlerin yerleri yeniden oluşturulur. Bu nedenle, oyunu ikinci kez geçseniz bile kolay bir zafer beklemeyin.

SpellForce Conquest of Eo PC'de ücretsiz olarak indirilebilir, ne yazık ki çalışmaz. Oyunu Steam portalını veya geliştiricinin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

SpellForce evrenine taşınmak için hemen oynamaya başlayın! Bu, tüm dünyada milyonlarca hayranı olan popüler bir oyun serisidir!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more