Yer imleri

büyü gücü

Alternatif isimler:

SpellForce, PC'de oynayabileceğiniz sıra tabanlı stratejiler döngüsündeki ilk oyundur. Oyun uzun zaman önce piyasaya çıktı, grafikler o yıllarda her yerde olduğu gibi klasik, pikselli. Bu, oyunu hiç bozmaz, ancak bu bölüm öncelikle SpellForce evreninin hayranlarına ve sıra tabanlı stratejilerin hayranlarına önerilebilir. Müzik eşliğinde ve seslendirme kesinlikle klasik oyunların hayranlarına hitap edecek.

Before you, birkaç ırkın yaşadığı bir fantezi dünyasında geçen bir aksiyon oyunudur.

Kimin oynayacağını seçin:

 • Kişi
 • Elfler
 • Troller
 • Gök gürültüsü
 • Orklar
 • Drow
 • adlı birçok oyuncunun aşina olduğu kara elfler

Listelenen tüm halkların temsilcileri arasında sihirle yetenekli temsilciler var. Nesillerden birinde inanılmaz bir güçle 13 sihirbaz ortaya çıktı. Bu sihirbazlar Çember adında bir ittifak oluşturdular.

Çemberin yaratılış amacı adaleti sağlamak ve dünyadaki huzursuzluğu sona erdirmekti. Bunun Çağrı ritüelini gerçekleştirerek gerçekleştirilmesi planlandı, ancak bu asla gerçekleştirilmedi.

Birkaç kudretli büyücünün üstesinden gelen güç tutkusu, ittifakı böldü ve masal dünyasında kanlı savaşlara yol açtı.

Anakara bölündüğünde, Roen adlı Çemberin kıdemli bir büyücüsü ortaya çıkan adaları büyülü portallarla birbirine bağladı. Birliğin parçası olan sihirbazların çoğu öldü. Geri kalanlar, büyülü dünyadaki ana güç kaynağı olan Sihirli Alevi bastırmayı umarak, çağrı ayinlerinin her birine başladı. Birisinin başarılı olup olmadığını SpellForce oynadığınızda öğreneceksiniz!

Oyunun başında gücünüz büyük olmayacak. Güçlü olmak için çok çalışmanız gerekir.

 1. Sihirli kulenizi genişletin ve yükseltin
 2. civarındaki toprakların kontrolünü elinize alın
 3. Kıtanın en güçlü savaşçılarını yenerek boyun eğdirin
 4. Yeni büyüler öğrenin ve büyülü güç oluşturun

Bu öğeleri tamamlamak, karakterinizi kademeli olarak en güçlü sihirbaza dönüştürecek ve Sihirli Alevin gücünü talep etmenizi sağlayacaktır.

Bunu tek başına yapmak, en güçlü savaşçılardan oluşan bir ordu oluşturmak ve onu eserler ve büyülü eşyalar aramaya göndermek imkansız. En güçlü savaşçıların ruhları rünlerle çevrilidir, daha fazla rün taşı toplayarak yenilmez bir ordu elde edersiniz. Yolculuklarınız sırasında karşılaştığınız düşmanları yenin ve onların toprakları ve orduları üzerinde kontrol sahibi olun.

Geliştirme yolunu seçin ve ordunuzu oyun tarzınıza en uygun hale getirin.

Savaşçılarınızı en iyi silahlar ve zırhlarla donatın. Büyü kitabınızı güçlü yeni büyülerle geliştirin.

Tüm oyun alanı altıgen hücrelere bölünmüştür, her takım tek hamlede belirli bir mesafeyi aşabilir. Hamleler rakiplerle sırayla yapılır.

Ne kadar çok araziyi kontrol ederseniz, o kadar çok büyü gücünüz olur. Gezinmelerde elde edilen eserler kullanılarak güç artırılabilir.

SpellForce PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmaz. Oyunu geliştiricinin web sitesinden veya Steam portalından satın alabilirsiniz. Yıllar geçtikçe, fiyat önemli ölçüde düştü ve şimdi çok küçük bir miktar para.

Büyülü dünyaya düzen getirmek ve Sihirli Alevi fethetmek için şimdi oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more