Yer imleri

Örümcek Adam: Miles Morales

Alternatif isimler:

Spider-Man Miles Morales, Spiderman çizgi romanlarına dayanan başka bir oyundur. Oyunda üst düzey grafikler göreceksiniz. Seslendirme profesyonel oyuncular tarafından yapılır ve müzik bir atmosfer yaratır.

Oyunun ana karakterinin adı Miles Morales, Peter Parker'ın halefi olarak seçtiği kişi oydu. New York Marvel'in üzerine tehlike yaklaştığında, kaybedecek bir dakikanız bile yok, Örümcek Adam kostümünü giyip şehri ve sakinlerini kötü güçlerden kurtarmanız gerekiyor.

Spider-Man Miles Morales'i oynayabilmeniz için önce küçük bir eğitimden geçmeniz gerekecek, ancak bu uzun sürmeyecek. Miles için daha zor olacak, oyun sırasında yeni özelliklerde ustalaşması gerekecek.

Kötülükle daha etkili bir şekilde savaşmak için şunları öğrenmesi gerekiyor:

  • Aynı anda birden fazla düşmanı bile kolayca etkisiz hale getirebilen zehirli biyolojik patlamalar yaratın
  • Onu neredeyse görünmez yapan kamuflajı kullanmayı öğrenin
  • Güncel bilgileri almak için gadget'ları etkin bir şekilde kullanın

Ayrıca akrobasi ile ağların birleştirilmesi gerekiyor. Bu cephaneliğin çoğu, akıl hocası tarafından bile mevcut değildi, ancak yetenekli ve çalışkan öğrenciler, zamanla öğretmeni her zaman geride bırakır.

Oyundaki kahramanın düşmanları, aşağılık bir enerji şirketi ve en son teknolojiyle donatılmış koca bir kötü adam ordusu olacak. Sokaklar bir savaş alanına dönüşecek ve savaş sırasında zafer uğruna çok şey feda edilmek zorunda kalacak.

Şehirde dolaşmak parkour gibidir, ancak aslında web kullanımı kovalamayı daha da muhteşem hale getirir.

Winter New York güzel görünüyor ve karla kaplı sokaklara ve binaların cephelerine hayran kalma fırsatınız olacak. Miles kısa süre önce bu şehre taşınmıştır ve onun için her şey yenidir. Gezegendeki en büyük şehirde kendinizi evinizde hissetmek kolay değil. Yavaş yavaş, mücadele sırasında her sokak kahramana tanıdık gelecek ve sonunda yeni bir ev bulacaktır.

Savaş sistemi çok karmaşık değil. Pek çok numara ve beceri var, ancak düşünceli yönetim sayesinde tüm bu cephaneliği çözmeniz zor olmayacak.

Deneyim kazandıkça kahramanınızın istatistiklerini yükseltmeyi unutmayın. Bu, devam etmenizi kolaylaştıracaktır. Düşmanlar daha güçlü ve daha yaratıcı hale gelecek ve sayıları sizi onları yenmek için tüm gücünüzü harcamaya zorlayacak.

Miles bu yolculuk boyunca yalnız olmayacak, zamanla ona ellerinden gelen her şekilde yardımcı olacak birçok arkadaşı olacaktır. Ama doğal olarak kahraman en zor ve tehlikeli görevleri tek başına yapmak zorunda kalacaktır.

Oyun kesinlikle Marvel evreninin tüm hayranlarına hitap edecek. Çizgi roman sayfalarından fırlamış gibi görünüyor. Ama bir mucize eseri olsa bile bu fantastik dünyaya aşina değilsiniz. Yine de oynamaya değer, büyük olasılıkla beğeneceksiniz, hikaye ilginç ve oyunun karakteri sempatik.

Örümcek Adam Miles Morales PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyunu Steam portalından veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Oyunu şimdi yükleyin ve Peter Parker'ı halefiyle gururlandırın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more