Yer imleri

Spiral Knights

Alternatif isimler: Spiral Knights

Spiral Knights & ndash; çok oyunculu çevrimiçi rol oyunu. Bu türlerden çeşitli birleştirir. Keşfedilmemiş dünyalar maceralı yolculuklar sevenler için düzenlendi. Sen gezegen Clockworks çalışma ve sakinleri mücadele edeceğiz. Oyun Spiral Knights oldukça basit görünebilir, ama yine de gelecekte, bunun heyecanını hissedeceksiniz.

Ne çabuk oyun geçmek zorunda kalacak ilk maçında hesabınızı oluşturmaktır. Spiral Knights Kayıt size zaman bölünmüş saniye sürecek. Sadece doğru gerekli verileri girin:

  • , e-posta adresinizi girin,
  • düşünmek ve en az altı karakterden oluşan şifrenizi yazınız.

ve hemen oyun Spiral Knights oynamaya başlayabilirsiniz. İşte erken aşamalarında size karakter için isim ile gelip, ya da Internet programın adını rastgele bir seçim kullanabilirsiniz. Ve sonra bir karakter ve ndash yaratmak; Onun kılığında, önerilen dört seçenekten. Siz ilk ekipman seçin ve bu arada, sizinle karakteri zaten bir kılıç, kalkan ve bir tabanca vardır. Yine de gelecekte artık değiştirilebilir rengi belirlemek için gereklidir. Bu noktada sizin karakter atadınız.

şimdi başlar. In & nbsp; keşfedilmemiş gezegen & ndash; Clockworks, beklenmeyen bir Crash gemi olsun. Ve sizin gibi trёma adam ile, toprakları izvedyvat karar verin. Sen şehir & nbsp kendinizi bulmak; Haven. İşte inanılmaz vardır. Dünya değişiklikleri sürekli hizmet o kadar harika.

Spiral Knights, dört kişilik bir parçası olarak, lonca birleşmiş olan, sırasıyla, oynamak, ve tek başına mücadele edebilirsiniz.

Tüm ekipman ve oyun boyunca gerekli öğeleri, sen açık artırmada yeniden satmak, ya da sadece satın almak için fırsat verilmiştir. Ama burada kazanç için mükemmel bir seçenek vardır:

  • ihale ve kaynaklar;
  • belirteçleri;
  • Kraft
  • reçeteler;
  • satış.

Müzayede ve kaynaklar & ndash; En koşu ve pahalı kaynakların izleme sırasında yetenek, bir açık artırmada mevcut kaynakları satmak için.

Simgeleri & ndash; ek gelir olarak. Her düzeyde, sandıktan dışarı düşecek.

Craft & ndash; şeylerin satış fiyatını fatten.

Tarifler & ndash; Daha önce satın alınan ucuza tarifleri satışı.

Satış & ndash; açık arttırma & ndash bitiminde; senin öğe üzerinde teklif ve satmak.

Genel olarak, bu tür dolandırıcılık krank ve donanımları geliştirmek için gereklidir.

Gibi basit bir değil kalite olarak

Spiral Knights online oyun geliştirilen çizgi grafikleri. Eğer cesaretini yok ki, bu oyunlar eğlenceli ve heyecan bir sürü sağlar. Oynanış masif savaşlar böyle bir bolluk her zaman yerine getirilmediği, ayrıca oldukça eğlenceli.

Bu ücretsiz bir oyun Spiral Knights oynamak mümkün, üretici otomatik olarak taraftarların yelpazesini artacak ve bu diğer oyuncular çekti.

nbsp;

Bu ilginç dünyada ve herkes sonbahar, & nbsp; oldukça kolay değil ama tutun. Ama onların el denemek için değer! Sonra, bilinmeyen dünyasında! & Nbsp; & nbsp;

 

Spiral Knights Online kayıt