Yer imleri

Splinter Cell Conviction

Alternatif isimler: Splinter Cell Conviction

Splinter Cell Oyun: Conviction - 2010 yılında tasarlandı ve oluşturulan eşsiz ve nispeten yeni bir proje olduğunu! Oyunun bu bölümü oluşturmak için birlikte iki şirket bir araya. Onların isimleri benzer: İlk - Ubisoft Montreal ve ikinci - Ubisoft.

, Bir sözüme - Splinter Cell oynamak: Conviction sadece harika! Oyun çok dinamik ve sürekli bir şeyler değişiyor. Bu oyuncu her zaman taze bir görünüm her zaman güzel sahne, yorgun almaz olur. Delmek kentin ana anıt ok sabah güneş, ışınları. Kavurucu güneş gözlerini yiyip bitiren, bu nedenle parlak ve sıcak. Uzun, kent gecenin karanlığında kurtuldum edilmiş olsa da, rakiplerinizle eşit mücadele etmek gerekir.

Her zaman olduğu gibi, bu oyunun ilerleyen kısımlarında olduğu gibi, ve bu, ana karakterin ismi de - Sam Fisher. Güçlü, yakışıklı, güzel, nadir, fakat gülümseyen bir adam. O şehirdeki tüm rakiplerle yalnız savaşır adam, neredeyse bulunuyor. Splinter Cell: Conviction pc size ilgi olacaktır.

Şimdi size tablet üzerinde bu oyunu oynayabilir -

geliştiricileri tür eylem sürpriz tüm hayranları için yaptık. Splinter Cell - Sen sadece burada İnternet, istek üzerine bulundu: Conviction android, - sen tabletler için özel bir sürümünü bulabilirsiniz, ama Splinter Cell indirmek için emin olmak gerekir: Conviction.

Sadece oyun oynamak için başlıyor gibi

, hemen geliştiriciler yüksek düzeyde oyunun tüm bileşenlerini tamamlamış olduğunu fark. Siz istediğiniz zaman o sizin için, çünkü, oyun keyfini mümkün olacak, geliştiricilerin bu yenilik yaptı. Şimdi, bir trafik sıkışıklığı duran, ya da sadece oturup bir şezlong dinlenebilir, ya da metroda seyahat bile - her zaman tablet almak, ve ne kadar isterseniz bu oyun harika bu dünyada olduğunu olabilir! Bu, sizin için oyunların bu harika serinin sevgili hayranları hepsi bu. Yapmanız gereken tüm biten her şeyi zevk için bir arzu var, ama bu inceleme sonrasında, bu olacak emin!

Birçoğunuz nasıl doğru şekilde yüklemek ve bu oyunu indirmek yok, merak ediyor? En hemen size acele sonuçlara olamaz diyelim, bu oyunu da harcayacak zaman değer olduğunu bilmek gerekir. Conviction Video: Splinter Cell, dikkatlice bakın. Bu size (eğer oyun oynamadı varsa), size olacak hemen aynı zamanda doğru seçimi yapmanıza yardımcı olacak ilk misyonları ve görevleri gösterir tarz gibi olmadığını kendinize karar vermenize yardımcı olacaktır. Videoları izlerken ile önceki yordamı ardından, resmi sitesini ziyaret edin ve oyunun resmi web sitesi oyun (bağlantı hakkında daha fazla bilgi görüntüleyebilir var - http://www. amazon. de/Tom-Clancys-Splinter-Cell-Conviction/dp/B0010WTCV0 # ProductDescription). Şimdi kişisel bilgisayar veya tablet üzerindeki oyunu indirmek ve bu oyun ile büyük bir zaman olabilir!

Size iyi şanslar diliyoruz! Hepiniz başarılı gerekir! Size zafer diliyoruz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more