Yer imleri

Stalker Çevrimiçi

Alternatif isimler: Stalker Online

Sonunda ünlü oyun serisi S. tüm hayranları tarafından beklenen ne oldu R. Çok dedi ve çeşitli online forumlarda online oyun Stalker gibi görünmelidir nasıl dile getirilmiştir. Online oyun Tüm büyük ordusu an zaman online oyun & nbsp beklenen CIS; Stalker internet açık alanlarda onun muzaffer çıkmak onları memnun edecek.

Ve şimdi, Yekaterinburg Cybertime Sisteminden şirket programcıları cesaretini toplayıp, ve dikkate serinin hayranlarının isteklerini almaya çalışırken, bu uzun zamandır beklenen girişimi almış ve gösterdi & nbsp; online oyun Stalker gibi görünmelidir. Tebrikler sevgili oyuncular! Şimdi online Stalker oynayabilirsiniz!

bilmiyorum olanlar için. Dizi S. Tüm oyunlar R. Çernobil Dışlama Bölgesi hayatın maksimum gerçekçilik simülasyonu dayalı. Ve yakın gelecekte, alternatif, bitkinin radyasyon daha güçlü salma meydana hangi. Bu doğal ortam alanlarına etkiledi. Böylece çeşitli anomaliler, eserler ve ortaya çıkmaya başladı. n. Bu olayların çalışmadır ve tacizci ve ndash başa; Hermitler Bölge. Bunlardan biri, ve oyunu & nbsp oynamak zorunda için; Stalker Online.

Stalker Online bilgisayarınıza oyun dosyasını başlatarak oynamak zorunda. Oyunun ana sitede oyun indirebilirsiniz.
1. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; & laquo bölüm; oyun & raquo indirin; indirmek için bağlantılardan birini seçin.
2. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; oyun arşivi bilgisayarınıza yüklendiğinde, o dosyaları ayıklamak.
3. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; dosyanın unzip kullanarak, kolay kurulum çalıştırın ve online & nbsp oyunu oynayabilirsiniz; Stalker.
Daha sonra, oyunun web sitesinde size Stalker kayıt geçmiş olması gerekir.
1. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; foruma kabul gereken ilk Stalker-Online kuralları,
2. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; Bundan sonra, kullanıcı adınızı (oyunda ve internet sitesinde öğreneceksiniz altında adı) girin
3. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; E-posta
4.. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; Parola onay
5.. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; & nbsp uygun seçin; & Nbsp; oyunlar için dil, zaman dilimi.
6. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; basit bir test & nbsp geçmek; Gerçek şu ki & nbsp kayıt; Stalker gerçek bir kişi değil, bir bot geçilen.

Play & nbsp;
Minimum sistem gereksinimleri: Stalker online bilgisayarınız bu minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından sadece başarılı olacaktır
video: NVidia GeForce 8600, SM3 ile Ati x1600. Video belleği 256Mb minimum 0
RAM: 2Gb
CPU: 1800 MHz
OS: Windows XP, 2003, Vista, 7 (32 / 64bit)
sistem: en son DirectX 9. 0c ,. NET Framework 3.

zaman oyunun & nbsp kaydı; Önünüzde Stalker büyük bir evren Çernobil nükleer santralinin dar bir alanda yaşam mücadelesi maiyetini korur açılır. Online anda Stalker bir beta sürümü. Yani, ileride size geliştiricilerin oyunun sadece yeni gelişmeler beklemesin edilir.

Stalker online oyun hangi verilen çoğu zaman görev ve görevler her türlü gerçekleştirmek için. İlk başta onlar çok basit gibi görünebilir, ama tecrübesi ile takipçi güçlü hale gelebilir ve örneğin, Zone anomalilerin derinlemesine çalışma amaçlı görevler alırlar. Tüm işlerin yürütülmesi sırasında size stalker gelişim özelliklerine yöneliktir deneyim olsun. Eğer kendinizi sevme rolü seçme hakkına sahip çünkü oyun yok açıkça karakter sınıfı tanımlamıştır.

tüm oyun Stalker online oyun forumun her oyun daha iyi hale getirmek için, bir favori oyun konusundaki görüşlerini ve önerilerini yayınlama hakkına sahip demokratik ilkeler üzerine inşa edilmiştir. Stalker'larının arasında yeni gelen hale gelir. Sen kendileri için bir paralı asker kaderini seçin veya riyazet yol ve belki Zone gizemini çözmeye daha ilginç olacak olabilir. Heyecan verici bir dünyanın Stalker üzerinde ilerleme varyantları online boldur, ve bunların her biri gerçek bir duygu verir.
Stalker online oyun sizi bekliyor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more