Yer imleri

Uzay Yolu Filo Komutanlığı

Alternatif isimler:

Star Trek Fleet Command mobil platformlar için uzay stratejisi. Oyunda güzel grafikler görebilecek ve Star Trek film döngüsünde duyulana çok benzeyen müzik sesinin keyfini çıkarabileceksiniz.

Oyunda uzay istasyonunun başı olmanız ve uzayın enginliğini keşfetmeniz gerekiyor.

Burada, her biri yüzeyinde birçok gizemle dolu birçok gezegenin bulunduğu gerçekten geniş bir evren bulacaksınız.

Oyun dünyasının geniş alanlarını keşfetmek için çok fazla kaynağa ihtiyacınız olacak. Güçlü bir ekonomiye sahip bir uzay istasyonu inşa edin. Kontrolünüz altındaki gezegenlerde ticaret ve madencilik yapın.

Kronolojik olarak zor bir zamanda oynamak zorundasınız. Galaksi, Klingonlar, Romulanlar ve Federasyon arasında büyük bir savaşın eşiğinde.

Savaşlar sırasında taktik ve strateji kullanın, ancak diplomasiyi unutmayın.

Dünyanın en uzak köşelerinden oyuncularla çevrimiçi sohbet edin. Yeni arkadaşlar bulun, ittifaklar oluşturun. Veya rakiplerle şampiyonluk için yarışın.

Emiriniz altında Star Trek evreninden efsanevi karakterler alabileceksiniz.

Sizin emrinizde hizmet verecek:

  • Spock
  • Nero
  • James T. Kirk

Ve daha fazlası. Bu karakterlerin her biri, deneyim ve seviye olarak büyüdükçe daha da geliştirebileceğiniz benzersiz yeteneklere sahiptir.

Tüm ırklardan inanılmaz uzay gemileri inşa edin. Starship Enterprise, Romulan Warbird ve Klingon Bird of Prey.

Komunuz altında güçlü bir uzay filosu oluşturun. Yeni sistemlerin kontrolünü elinize alın.

Gezegenlerin yerel nüfusuna yardım edin. Korsanları ve kaçakçıları yok edin. Savaşan kabileleri uzlaştırın.

Yüzlerce ilginç görevi ve görevi tamamlayın. Her görev size harika bir hikaye gösterecek ve değerli ödüller ve deneyim kazanmanıza izin verecek.

Yeni teknolojileri öğrenin ve zaten mevcut olanları iyileştirin. Silahları, bilimsel ekipmanları ve gemilerinizin korunmasını yükseltin.

Sizden önce hiçbir medeniyetin bulunmadığı uzayının en gizemli köşelerine bakın. Orada olağandışı yaşam formları bulun ve onları inceleyin.

Savaşa katılın ve onlara barış ve refah getirmek için birçok dünyanın kontrolünü elinize alın.

Üssünüzü yeniden oluşturun ve geliştirin. Savunmanızı güçlendirin, çünkü işiniz ne kadar iyi giderse, düşmanların size saldırma olasılığı o kadar artar.

Star Trek galaksisinin geniş alanlarını fethetmek istiyorsanız, Star Trek Fleet Command'ı düzenli olarak oynamanız gerekir. Her gün oyuna en az birkaç dakika giriş yapın, günlük görevleri tamamlayın ve değerli ödüller kazanın.

Sezonluk tatillere özel etkinliklere katılın ve başka hiçbir zaman elde edemeyeceğiniz benzersiz eşyalar ve gemiler elde edin.

Oyun terk edilmedi ve sürekli güncellenerek daha da ilginç görevler ve görevler eklendi.

Geliştiricilere minnettarlığınızı ifade etmek istiyorsanız, oyun hakkında bir inceleme bırakabilir veya oyun içi mağazada gerçek parayla satın alma işlemi yapabilirsiniz. Mağazadaki teklifler düzenli olarak güncellenir ve genellikle çok değerli kaynakları oldukça ucuza satın alabilirsiniz, oyun içi para birimi için satın alınabilecek pek çok şey vardır.

Star Trek Fleet Command Android ücretsiz indir bu sayfadaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Oyunu şimdi yükleyin ve Star Trek evreninde geniş uzayın kaşifleri ekibine katılın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more