Yer imleri

Star Wars Battlefront 2

Alternatif isimler: Star Wars Battlefront 2

Uzun zamandır beklenen Star Wars Battlefront 2 oyunu.

İsveç, Kanada ve İngiltere'den hedeflenen üç geliştirme stüdyosu, devamında Star Wars'a birlikte çalışmak için yürüdü. Oyun Star Wars Battlefront 2, üçüncü ve birinci kişi arasında geçiş yapma yeteneğine sahip bir tetikçi. Üç mod da mevcuttur:

  • Odnopolzovatelskiy
  • Mnogopolzovatelskiy
  • Kooperativnyy

Uzay savaşına katılın, en fazla 40 katılımcı Xbox One ve PlayStation IV'te, arkadaşlar, bölünmüş bir ekranda etkinlikleri yönetebilecek ve kazanılan deneyim, ödüller ve ödüller ağ üzerinden oyuna aktarılacak. Ancak bir PC seçerseniz, bu durumda bölünmüş ekranın mümkün olmadığını unutmayın.

Konu Kampanyası.

Star Wars Battlefront 2 oyununu oynamaya başladığınızda, destanın altıncı ve yedinci bölümleri arasındaki süreyi içeren 30 yıllık bir etkinliğe katılacaksınız. İmparator Shiv Palpatine'in Endor'daki savaşlar sırasında öldüğü ve ikinci Ölüm Yıldızının patladığı ana kadar gidiyorlar. Olaylar temel olarak emperyal taraftan geldiğinden, oyuncular Birinci Düzenin gelişimini ve Direnişe karşı daha fazla muhalefetini gözlemleyebilecekler.

Iden Versio'nun önde gelen kahramanı ve "Inferno" komutanı, İmparatorluk için asilerin intikam rüyasını besliyor. Kendisi ikinci Ölüm Yıldızı'nın ölümünü görmesine rağmen, onu kırmadı, ancak yalnızca sertleştirilmiş ve sertleşmiş, kararlılık gösterdi. Palpatine'e sadık kalarak isyanı bastırmak için son sırasını hatırlar ve o zaman verilen sözü tutmaya kararlıdır. Kadrosunda sadece koşulsuz olarak herhangi bir emri yerine getirmeye hazır olan en iyi savaşçılar. Bu, onların galaksiyi sürmelerine ve İmparatorluğun düşmanlarını takip etmelerine neden olur.

Star Wars Battlefront 2'yi indirirseniz, heyecan verici uzay maceralarına katılacak ve ünlü kahramanlar adına hareket edebileceksiniz. Örneğin, eylem yerde gerçekleştiğinde ve savaşa yaklaşık 40 kişi katıldığında, Kylo Ren veya Skywalker, Yoda, Ray, Darth Maul ve diğer ünlü kişiliklerin rolünü oynama şansı vardır.

Star Wars Battlefront 2 oynamaya başladıktan sonra, arsanın bu oyunu öncekinden ayıran üç geçici dönemi kapsadığını göreceksiniz. Genellikle, her dönemin kahramanları yalnızca kendilerine atanan sınırlar içinde etkileşime girer, ancak istisnalar da vardır. Bazı durumlarda, farklı dönemlerden karakterler belirleyici eylem için buluşabilir. Kavgaların yaşandığı yerler de oyunculara aşina olmalıdır. Bunlar Hote, Yavin, Teed, Starkiller üssü, Mos-Eisley ve diğer efsanevi yerlerdir.

.Belirgin derecede daha iyi, önceki oyuncağa kıyasla, savaşçıların ve daha fazla bölümlerin sınıfa pompalanması sistemi vardı.

  • Oklar orta mesafelerde etkilidir. Daha ağır savaşçıların düşmanın kampını kırmasına yardımcı olur.
  • Ağır savaşçılar savunuculuğa düştüler, kendilerini tehlikeye attılar.
  • Memur, gruplarının dövüş özelliklerini arttırıyor.
  • Düşük düşmanları için ustaca tuzaklar düzenleyen savunma uzmanlarının uzmanları.

Pumping herhangi bir süpriz saklamaz ve deneyimli oyuncular hızla ne olduğunu anlar Aslında, daha gelişmiş silah ve teçhizatın geliştirilmesi ve satın alınması için çeşitli görevleri yerine getirmek, savaşlara katılmak vb. d.

Star Wars Battlefront 2'deki

Tekniği hem yer hem hava sağlar. Yıldızları fethetmek, T-65 Haçlı ve Millennium Falcon gibi küçük mekikleri ve uzayları yönetecek. Esnek bir ayar sistemi sadece eşsiz savaşçılar değil, aynı zamanda savaşçılar da yaratmanıza izin verir. Karakteriniz ne kadar deneyimli olursa, o kadar iyice pompalanır ve gemisi ne kadar iyiyse kazanma şansı o kadar artar.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more