Yer imleri

Yıldız Savaşları Jedi: Survivor

Alternatif isimler:

Star Wars Jedi: Survivor üçüncü şahıs aksiyon oyunu. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler mükemmel, karakterler profesyonelce seslendiriliyor, müzikler Star Wars'un geri kalanının tarzında seçilmiş.

Oyun, Lucasfilm stüdyosu ile ortaklaşa geliştirildi, yani birçok kişi tarafından sevilen film ve oyun döngüsünün tüm kurallarına uyulacak.

Arsa ilginç ve ayrı bir hikaye olmasına rağmen, ancak Star Wars Jedi: Fallen Order oynadıysanız ana karakteri zaten biliyorsunuzdur Bu, son Jedi Şövalyelerinden biri olan Kel Crist.

Hayatta kalmak ve Kela'nın görevini başarıyla tamamlamak zor olacak. Oyun, galaksinin neredeyse tamamen Sith'in karanlık düzeninin kontrolü altında olduğu karanlık bir çağda geçiyor.

Ana karakterin yapacak çok işi var:

  • Yararlı öğeler aramak için yeni gezegenleri keşfedin
  • Karşılaştığınız düşmanlarla ve patronlarıyla savaşın
  • Silahları ve ekipmanı yükseltin
  • Dövüş becerilerini öğrenin ve Kuvvet ustalığını geliştirin
  • Yeni arkadaşların ve tanıdıkların desteğini alın

Bu küçük bir yapılacaklar listesidir. Star Wars Jedi: Survivor oynadığınızda tüm görevlerle tanışabilirsiniz.

Kel, her yerde var olan İmparatorluğun zulmünden saklanmak zorunda kaldığı galaksinin en ucunda hareket etmek zorunda kalacak.

Bu yerlerde, hem düşmanlarla hem de arkadaşlarla buluşacağı keşfedilmemiş yeni gezegenler onu bekliyor.

Ana karakterin zor bir görevi olacak. Kendisine eşlik eden küçük ekibin İmparatorlukların eylemlerinden zarar görmemesini sağlamalıdır. Ayrıca Cal kendi güvenliğini de unutmamalıdır. Göreviniz hayatta kalmak ve bilgiyi ve Jedi Şövalyeleri Düzeni'nin temellerini kurtarmaktır. Bir gün, Güç'e sahip eski bir kahramanlar birliği yeniden doğacak ve Kötülük İmparatorluğuna karşı savaşacak.

Cesur kahraman, yolunda birçok düşmanla karşılaşacak.

Olacak:

  1. Savaş droidleri
  2. İmparatorluk Klon Askerleri
  3. Yerel suç savaşçıları

ve hatta Sith düzeninin kara şövalyeleri.

Çok sayıda düşmanla başa çıkmak için mevcut tüm becerileri ve gücü kullanmanız gerekecek. Ne kadar uzun süre oynarsanız ve o kadar çok başarı elde ederseniz, yolunuz üzerinde o kadar güçlü rakiplerle karşılaşırsınız.

Kel Crist tüm dövüşleri kazanabilmek için güçlenmeli. Savaşlar sırasında kazanılan deneyim, karakterin gelişmesine izin verecek ve size hangi becerileri geliştireceğiniz konusunda seçim yapma şansı verecektir.

Zor koşullarda, kahraman zor bir seçimle karşı karşıya kalacak, dikkatli olun ve gücün karanlık tarafına geçmesine izin vermeyin. Galaksinin son kahramanlarından birinin kin ve nefrete kapılmasına izin verilmemeli.

Küçük bir arkadaş ekibi, Kel'i zor zamanlarda destekleyecek ve karanlık tarafın cazibesinden kaçmasına yardımcı olacaktır.

Star Wars Jedi: Survivor PC'de ücretsiz indir maalesef çalışmayacak. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Tatil indirimleri sırasında oyunu önemli bir indirimle satın alabilirsiniz.

Muhtemelen Star Wars evrenine zaten aşinasınızdır ve bu oyuna karşı koyamayacağınızı biliyorsunuz, hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more