Yer imleri

Yıldız Savaşları: Eski Cumhuriyet

Alternatif isimler:

Star Wars: Star Wars evreninin hayranlarını memnun edecek Old Republic MMORPG oyunu. Grafik kalitesi iyidir, ancak donanım performansına bağlıdır. Müzik iyi seçilmiş ve oyunun genel tarzına uyuyor. Oyunda karakter becerilerini geliştirecek, dünyayı keşfedecek ve görevleri tamamlayacaksın.

Kronolojik olarak oyun, ilk Star Wars filmlerinde gösterilen olaylardan birkaç yüz yıl önce geçiyor.

Darth Malgus liderliğindeki bir Sith ordusu Coruscant'ı işgal ederek gezegenin ve Jedi Tapınağı'nın çoğunu yağmaladı. Bu olaylardan sonra Senato, Cumhuriyetin dağılmasına yol açan Coruscant Sözleşmesini imzalamaya zorlandı.

Konsey, olanlar için Jedi'ları suçladı ve düzene sırtını döndü, ancak asil Jedi buna rağmen Cumhuriyetin ideallerine sadık kaldı. Bunu İmparatorluk ile Cumhuriyet arasında bir soğuk savaş dönemi izledi.

Bu olaylardan on iki yıl sonra, iki genç Padawan, Jedi düzeninin yerleştiği Titus gezegeninde eğitim için gelir. Bu arada, bir kaçakçı ve bir Cumhuriyet askerinin başı Ortmandell'de belaya girer. Bir İmparatorluk ajanı ve bir İmparatorluk askeri Hutt'ları etkilemeye çalışırken, iki Sith yardımcısı Cariban'a gelir.

Burada daha sonra ne olacağını belirleyecek bir karakter ve bir hikaye seçmelisiniz.

Hangi karakteri oynamayı seçerseniz seçin, gücün aydınlık veya karanlık tarafını seçebilirsiniz.

Ayrıca, Star Wars: The Old Republic oynamadan önce karakterin ırkını ve görünümünü seçmek için karakter editörünü ziyaret etmeniz gerekecek.

Yarış seçenekleri oldukça fazladır, ancak abonelik olmadan yalnızca üç seçenek mevcuttur:

  • İnsan
  • Zobrak
  • Siborg katili

Oyunun konusu iyidir ve hangi karakteri seçtiğinize bağlıdır. Hikayeyi sonuna kadar izleseniz bile farklı bir kahramanla tekrar oynamaya başlayabilirsiniz. Tamamen farklı bir yol ve farklı bir hikaye kampanyasından geçme fırsatına sahip olan oyunda sekiz tane var ve hepsi çok ilginç.

Görevler tek başına veya diğer oyuncularla tamamlanabilir.

Oyunda çok sayıda

gezegen var. Oyun ilerledikçe, seyahat için yoldaşlar alabileceksiniz. Her birinin kendi tarihi ve karakteri vardır.

Dövüş sistemi çok karmaşık değil, daha önce benzer oyunlar oynamamış olsanız bile neyin ne olduğunu anlamak kolay olacak.

İçeriğin bir kısmı yalnızca abonelikle kullanılabilir, ancak çoğunlukla oyunu etkilemeyen dekorasyonlar. Satın almak için oyun içi bir mağaza var.

Oyunda çok sayıda ağ modu var. İşbirlikçi gezegen baskınları, oyuncudan oyuncuya savaşlar ve hatta uzay gemisi yarışları.

Kontrol arayüzü uygundur. Ancak varsayılanı beğenmeseniz bile beğeninize göre değiştirebilirsiniz.

Oyun ücretsiz olduğu için hiçbir ücret ödemeden sekiz heyecan verici hikayede yer alma fırsatı buluyorsunuz. Bir abonelik, biraz daha fazla özellik ve içeriğin kilidini açar, ancak zorunlu değildir.

Star Wars: The Old Republic PC üzerinde ücretsiz olarak indirebilir, bu sayfadaki linke tıklayarak yapabilirsiniz.

Oyunu yükleyin ve hemen şimdi ünlü Star Wars evrenine dalın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more