Yer imleri

yıldız alanı

Alternatif isimler:

Starfield aksiyon RPG oyunu. Buradaki grafikler harika, oyun dünyası olağanüstü gerçekçi görünüyor. Karakterler profesyonel oyuncular tarafından seslendirilmektedir. Müzik seçimi, oyunun genel atmosferine mükemmel bir şekilde uyuyor.

Bu oyunu yaratan stüdyo, gezegendeki her oyuncunun bildiği projeleri şimdiden yayınladı. Bu The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4. Bu sefer yine bir başyapıt ortaya çıktılar.

Oyundaki olaylar uzak 2330 yılında gerçekleşir. O zamanlar, insanlık zaten uzayda ustalaşmıştı ve diğer gezegenlere uçuşlar olağan hale geldi.

Ana hikayeye ek olarak birçok ek görev ve ilginç görev bulacaksınız.

Bu oyun gerçekten açık bir dünyaya sahip ve çok büyük. Her gezegen ziyaret edilebilir ve yüzeyi keşfedilebilir.

Oyun, ana karakterin görünümünü ve diğer bazı parametreleri seçtiğiniz ve ona bir isim verdiğiniz karakter editörü ile başlar.

Oyun sırasında karakterin ne olacağı sadece sizin seçiminize bağlıdır.

Sınırsız alanda herkes yapacak bir şeyler bulacak:

  • Uzayı ve gezegenleri gezin ve keşfedin
  • Ticaret
  • Bir uzay korsanı ol
  • Tüm dikkatinizi diplomasiye verin
  • Yeni teknolojileri keşfedin
  • Uzay eserlerini avlayın veya spor arenasında kazanın

Olasılıklar neredeyse sonsuzdur.

Yüksek kaliteli grafikler sayesinde uzay manzaraları büyüleyici görünüyor. Ana karakterin sizin karakteriniz olduğu bir filmde gibisiniz.

Sivil bir meslek seçseniz bile yine de gemi ve silah sistemlerini geliştirmeniz gerekiyor. Uzay çok büyük, enginliğinde kötüler dahil herkesle tanışabilirsiniz. Geminizi mükemmel bir silah yapın. Bir kurucuyu monte etmek gibi eğlenceli olabilir. Ancak bu durumda, tüm bunları çalışırken kontrol etme fırsatınız olacak.

  1. Kendinizi düşman silahlarından korumak için güç kalkanları yerleştirin
  2. Hızınızı ve çevikliğinizi geliştirin
  3. Tüm sistemleri yönetme verimliliğini artıracak bir komut seçin

Bir gemi sadece bir ulaşım aracı değil, aynı zamanda kendini ifade etme aracıdır. Görünümünü istediğiniz gibi değiştirin. Renk, şekil ve diğer seçenekleri seçin.

Karakterin ekipman ve silahlarını da değiştirebilirsiniz. Seçtiğiniz oyun tarzı için silah ve zırh seçin ve mükemmelliğe yükseltin.

Starfield'ı çok uzun süre oynayabilir, devasa uzay sektörünün her köşesini keşfedebilirsiniz.

İşte uzayda geçen RPG etkinliklerinin en başarılı uygulamalarından biri. Sıkıcı fantezi dünyasından bir mola verin.

Starfield PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmaz. Oyunu Steam portalını veya geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Paradan tasarruf etmek istiyorsanız, oyunu indirimli satın alma fırsatını kaçırmamak için satışları takip edin. Oyun bir başyapıt ve satın almaya değer.

Hemen oynamaya başlayın ve birçok ilginç şeyin sizi beklediği uzun bir uzay yolculuğuna çıkın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more