Yer imleri

Star Trek Alien Arsa

Alternatif isimler: Star Trek Alien Arsa

Oyun Star Trek Alien Arsa yeni bir gerçeklik.

iPlayer Star Trek Alien Dünya bütün insanların 2016 yılının ilk çeyreğinde açık için olacağa benziyor. Geliştiriciler, bugün onlara gelecekte bir avantaj sağlayacaktır marş kitleri vaat, şimdi ilk kayıtlı kullanıcımız beklediklerini açıkladı. Postaneye ücretsiz erişim oyun kayıt formunda belirtilen sonra proje haber başlangıcını gelecek.

Star Trek dayanarak

bir nesil Star Trek fantastik tarihine büyüdü, medya ürünlerinin büyük miktarda yayınladı. Bu evren, mevcut tüm kurgusal dünyanın en gelişmiş olduğunu.

Oyun Star Trek Alien Dünya uzay heyecan verici maceralar, galaksilerin açık genişlik ve en inanılmaz değişiklikler uçakların çok sayıda savaşlar ile dolu olacak. Sadece uzay ve evren dağılmış büyük gezegenleri, ancak görülebilir biz yavaş yavaş, zamanlama çok kaliteli olacak görünür ızgara, yayılacak bültenleri ve ekran görüntüleri itibaren aynı zamanda küçük asteroitler ve havadan büyük zarar verebilir diğer uzay enkaz, birimi.

oyun çok oyunculu olduğu bilinmektedir, tarayıcı tabanlı istemci programı olmayacak indirmek gerekiyor. Ikonik Star Trek Alien Arazi kaydı gereklidir oynamaya başlar ve bu amaçla özel gereksinimleri için. Oyunun başından itibaren bir ay içinde, Web sitelerinde satışa sunulacak ve daha sonra sosyal ağlar görünür.

 

 

oyunu Star Trek Alien arazi ile ilgili ilk haberler.

oyundaki tüm eylemlerin yazarların ilk verilere göre oyuncuların bunu araştırmak için onur olacaktır sıvı uzayda yer alacak. Oyunun tarz, herhangi bir özel beceri gerektirmez oyuncu, sadece arkadaşlarınızla iyi bir zaman olabilir olduğu kullanıcıların geniş bir yelpazede, stratejileri isnat edilebilir, ancak gelişme ve güncellemeleri, özellikler ve işlevler sırasında çok daha fazla olacak .

V Star Trek Alien Arazi oyun iki gruptan birinde olabilir ve üçüncü herkese karşı olacak ve o iş olmaz katılmak için:

    Gezegenlerin
  • Obedinennaya federasyonu - varlıkları dünyevi  vhodyat onu Vulcan yanı sıra, demokrasiyi ve bilimi birleştiren bir felsefedir;
  • Kolgonskaya İmparatorluğu -
  • , iktidar sorunu çok militan çözer
  • Vid 8472 - zorbalar hem ırklar, onlar yıkım ve yeniden yapılanma zaten son derece agresif, dünyayı yüklediniz istemek.
Oyunda

meşgul ve görevleri oyuncuların o şeyi kurarak karalama uzay üssünden yeniden inşa etmek zorunda kalacak, yeterli olacaktır - kontrolü, yaşam desteği, bu büyük ölçüde açık alanda sınırlı yaşam ve üretim kaynaklarının üretimi için gereklidir. Biz zaten en önemli kaynaklardan biri diğer metal kristalleri olacağını biliyorum. Oyun kapları elde edilecektir, ancak özel bir anahtar olmadan açık değildir. Kendi filo kurmak ve oyun boyunca performans boyutunu artırmak ve geliştirmek için, bir araştırma ve geliştirme ve üretim kurmak için gereklidir.

düşman kendi bilgisayar monitörlerinin önünde bulunan yapay zeka ve gerçek oyuncularla tarafından kontrol gibi oyun Star Trek Alien Dünya sadece rutin ekonomik bileşeni, oyuncular sıcak yıldızlararası savaşlar bekliyor meşgul değil oynayın. Ittifaklar inşa edebilirsiniz hizip parçası, bir arada, en güçlü ve en zorlu rakibi kazanmak gibi oyuncu etkileşimi, sadece savaşı içerir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more